Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt,másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt,másik országba lakik és tetszik nekem, de van párom évek óta?

Figyelt kérdés

Szóval 1 éve beszélgetek egy 20 éves lánnyal (énis annyi vagyok) Interneten ismertem meg, barátkoztunk beszélgettünk, együtt játszottunk.

Régebben is volt egy fajta biszex oldalam, de nem akartam vele foglalkozni, de most hogy láttam a lányról képet azt hiszem nagyon érdekel, és nagyon szép, kedves, okos. Egyébként angolul beszélünk írásba... Szóval ennyi, messze lakik, hülyeség ez az egész érzés, furcsa.De mostanában rá gondolok.


Barátommal több éve vagyunk együtt, van egy közös cicánk,együtt élünk, vele is jó, szeretem őt.


Mit tegyek...?

Ez megcsalás?



2020. okt. 22. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradj a barátoddal, főleg, ha szereted. A csajra pedig csak barátként tekints. Ez csak vágy, majd elmúlik. Egyébként tudja a barátod, higy biszex vagy?
2020. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*hogy
2020. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Én eleve nem értem a történetedet, ezzel együtt a kérdésedet sem.Nem ismered ezt a lányt személyesen. Párkapcsolatod van -férfival, ami nem zárja ki a másik nem iránti vonzódást. De tulajdonképpen hogy képzeled a jövőt?Itthon a pároddal, kinn a lánnyal?És ez hosszútávon hogy működne?


Ha vonzódsz a másik nem iránt úgy gondolom,hogy elérhető távolságban kellene olyan nőt keresned akiben megtalálod azt, amit a távolban élő nő iránt érzel.

2020. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak egy kérdés van: az, hogy mit akarsz, melyik irányú jövőre vágysz. Esetleg vond be a barátod, mondd el neki, hogy izgat ez a csaj és hívjátok meg megnézni a szabadságszobrot :D
2020. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lengyelországba lakik :D
2020. okt. 22. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
2020. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mármint az első szám :D
2020. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Országban lakik. HOl? - ban, -ben. Hová? -ba, -be.
2020. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na egy nyelvtan náci : D
2020. okt. 24. 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened mit szeretnél a szív a legjobb tanács adó.

Én aszerint élek a biztosat bizonytalanért fel ne ad. Nem éri meg.

2020. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!