Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetben vagyok. Megismertem egy férfit, beszélgettünk, jóba lettünk. Bejönnek vásárolni a családjával is. Elhívtak néha hozzájuk is. Bevallom, hogy tetszik, vagy már inkább szerelmes is vagyok. Viszont 19 évvel idősebb nálam. Lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Csak 24 vagyok, és bizony kicsit telt. Mindig úgy kezelt mint egy nőt, szerinte nincs is gond a súlyommal, ne aggódjak ezen. Aki szeret annak így is vonzó leszek. Meg amúgy is sok pasi, köztük Ő is szereti a gömbölyű formákat. A helyzet viszont inkább az, hogy úgy tűnik a nagyobbik fiával szeretne összeboronálni. Mikor kérdezte mit gondolok a fiáról, akkor szóba került a szex is. Idősebb vagyok a fiánál, és a szexben szerinte még nem annyira tapasztalt. Mondtam, hogy próbálja ki velem milyen, és ha jó vagyok nyugodtan ajánlhat a fiának. Ez csak egy olyan poén volt, szóval rossz poén volt. Először furcsán nézett, azután elkezdett nevetni. Viccnek vette, de mégegyszer nem mertem felhozni. Úgy meg nem lenne helyes a sráccal randiznom, ha az apjába vagyok szerelmes.
2018. dec. 25. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se, de a poén az jó volt, ami a számban van, azt tuti szétfújtam volna :D. Pacsi.

32/f

2018. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
micsoda emberek vannak...
2018. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge kamukérdés... :) Legközelebb jobb sztorit találj ki. :D
2018. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sztorit? Mi van?
2018. dec. 25. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Csalados ember.Most oszinten,mit remelsz?
2018. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy felejtsd el ezt az egész családot, ahogy van! Ez a leggerincesebb dolog, amit most tehetsz.
2018. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit remélek. Nem is tudom mit akarok. De nem érzem helyesnek járni a fiával ilyen esetben. De mivel nem reagált azóta sem arra a megjegyzésre, nem is merem újra szóba hozni.
2018. dec. 25. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Ásd el magad... Meg ő is...
2018. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt még megértem, hogy én miért ássam el magam, de Ő mi rosszat tett?
2018. dec. 25. 22:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesek hozzád, elhívnak magukhoz, és te úgy hálálnád meg, hogy rámászol a férjre. Látszik, hogy problémáid vannak, ez a férfi is szól hozzád egy-két jó szót, és te már mindjárt szerelmesnek hiszed magadat.

Felejtsd el az egész családot, ez legtisztességesebb, amit tehetsz.

2018. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!