Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hu.m.wikipedia.org/wiki/Klinef...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hu.m.wikipedia.org/wiki/Klinefelter-szindr%C3%B3ma Az ilyen emberekben nagyobb harmónia van belül a nemi tulajdonságokat illetően?

Figyelt kérdés
Én xy vagyok , de sose volt baratnőm vajon nekik jobb?:)
2020. okt. 22. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém Klinefelter szindrómás, és nem.

Eleve van egy csomó problémája ennek a szindrómának köszönhetően. Ráadásul a tesztoszteront injekció formájában kapja, három havonta egy egész nagy rakással. Iszonyú aknéja és dühkezelési problémái vannak tőle. Olyan messze van a kiegyensúlyozottságtól mint Makó Jeruzsálemtől.


Arról nem is beszélve, hogy ez mekkora lelki terhet rak rá. Egyrészt egy "nem elég férfi torzsszülöttnek" érzi magát, másrészt nem lehet soha gyereke, pedig mindig vágyott rá.


Kedves Kérdező!

Értem hogy nehéz az életed, és tegnap sokat olvastál a Wikipédián, és akkor másoknak biztos könnyebb, de ez nem így működik. Te most úgy csinálsz mintha ez egy varázslatos szipiszuper dolog lenne, pedig valójában nem az.

2020. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem
2020. okt. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!