Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a "nem jut nő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a "nem jut nő" kifejezés? Milyenek azok a nők, akik ebbe a kategóriába tartoznak? Mit tesztek azért, hogy "jusson nő" nektek?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok, mert nem értem (férfiként), ezért kérlek incelek, linkeljetek képet, milyen külsőre az aki, beletartozik ebbe a nem jut kategóriába, életkort is írjatok.

KSH és egyéb statisztikára, sem különböző cikkekre, lejárató kampányra a nők ellen nem vagyok kíváncsi.


2020. okt. 22. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom neked van és a magas lóról akarsz lenézni másokra. Meglep ugyanis az utolsó bekezdés nagyon béta boyos lett.
2020. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Jut mindenkinek természetesen, csak részükről jópoén ezt naponta beírni, ráadásul így egy csomó komment is érkezik ami külön bónusz.
2020. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
#1: még mindig jobb annál, mint aki - hozzád hasonlóan - egyáltalán nem ismeri a mondat közbeni írásjelek használatát.
2020. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, van barátnőm.

Nem akarok lenézni senkit, a jelenséget szeretném megérteni. El nem tudom képzelni, milyen lehet az ízlésetek, hogy ennyire kevés megfelelő jelölt legyen. Ezért vagyok kíváncsi milyen típusú lányok a nyerők, és milyen korosztályba tartoztok.

2020. okt. 22. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
"nem jut nő" = nem tudok ismerkedni, egész nap közösségi médián lógok, insta képekre nyálazok, természetsen ez alapján állítottam be a mércét is, stb.
2020. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
3-as elkéstél Van barátnője a kérdezőnek Persze ha te vagy az akkor még meg tudja hálálni a védelmedet Most még a pontokat is mellőztem
2020. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a KSH-ra én sem :)


De viszont jól fizetnek, otthon végezhető munkát is ajánlanak, csupán statisztikai adatokat kell gyűjtened.


Teljesítmény után fizetnek, és napi 2 órát ha foglalkozol vele, mondjuk egy hónapban 10 napot , az 20 óra és 1500 Ft-ot kapsz óránként. És ha marhára ráérsz akkor napi 2 óra egyáltalán nem sok az idődből.

2020. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az incelseg genetika. Majd megtalaljak a felelos gent, mint pl. a cukorbetegseg eseten.



36F incel

2020. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!