Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A múltkor fizetés nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Árpi kérdése:

A múltkor fizetés nélkül távoztam az örömlánytól, szerintetek utánam küldd valakit?

Figyelt kérdés
Haverját mondjuk? Vagy egy falka... csajt? XD
2010. aug. 9. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
max rádküldi a futtatóját.. de akkor a helyedbe elbújnék..
2010. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na ez nem volt bölcs... Előzőnek igaza van, vszínű a stricije hív meg a sörre valamelyik nap... De ezt amúgy hogy? Nem szólt a csaj, hogy hol a lé? Vagy elrohantál? :D
2010. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy tudna utánnad küldeni bárkit is ha azt se tudja hol laksz?Az ilyenekkel vigyázz mert van amikor a stricik ott vannak a közelükben és bizony csúnyán elverhetnek ezért máskor
2010. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De nála maradt a lakcímkártyám.
2010. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom. Amúgy ma az egyik prostim panaszkodott hogy nem fizetett neki valami köcsög. De nem baj nálam van a lakcímkártyája, ráadásul Mr.Magnum és Mrs. Kalasnyikova már úgyis régen jött velem pénzt behajtani
2010. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 StephanieXx ***** válasza:

:D

Kamu...

2010. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit csináltál? Felálltál és ott hagytad, vagy elfutottál? A stricik megjegyeztek, úgyhogy ne reménykedj hogy megúszod.
2010. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a számlát valószinülegxD
2010. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak az történt, hogy aktus után kérte a pénzt, én meg adtam a hülyét, hogy elfelejtettem elhozni, mekkora hülye vagyok, banyek, stb. stb. aztán mondtam, hogy na majd legközelebb ígérem hozom, és elengedett :D semmi lakcímkártyát nem hagytam ott, nem tudja hol lakom :D Jeeee
2010. aug. 11. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!