Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin hogy megy ez a fizetés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin hogy megy ez a fizetés?

Figyelt kérdés

Szóval első randin úgy illik, hogy a fiú fizet. Másodikon, harmadikon? Amíg még nem "lalakult ki" hogy akkor mi most járunk.

Mert nekem már 2. randin olyan kellemetlen lenne hagyni, hogy kifizesse az egészet, de félek hogy sértésnek veszi hogy felezni akarok!


2010. szept. 13. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fej vagy írás ki fizet
2010. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond neki,hogy felezzetek. :)
2010. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én lehet zokon venném ha a lány felezni akarna. Jobb ha én virítom a zsét.

19/F

2010. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mehet a felezés....

nálam jó pont, ha a lány felezni akar.... legalább látszik rajta, hogy nem akaraja kihasználni a helyzetet...

2010. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
én azon sértődnék mag ha én állnám a cekket folyton :( mi vagy én dagobert bácsi? minuimum a felét,de harmadik randin már illene a csajnak is fizetni pár söröm
2010. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Maximum pár ezer forintos tételről van szó. Nem igazán számít.
2010. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Maximum pár ezer forintos tételről van szó. Nem igazán számít."


Ha még diák valaki akkor igen is számít. Nem mindegy, hogy már megint elköltök 3 ezret a csajra vagy nem. Szüleim pénze végtére is. Fizessen a csaj is néha.

2010. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kényes téma, de szerintem az elején fizessen a fiú, (nem kihasználás, vagy ilyesmi,csak olyan "férfias" gavalléros.) Nekem ez bejön, de a későbbiekben, ha már komolyra fordul a dolog, akkor már természetes illik a lánynak is beszállnia a kiadásokba.
2010. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sose értettem, hogy miért KELL mindig a férfinak fizetnie. Egy kapcsolat elvileg nem két egyenrangú félről szólna, még akkor is ha csak az elején járnak?
2010. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem állni a cechet, már ha ilyen négyszámjegyű összegekről van szó (28f), de a felezést szó szoros értelmében nem tartom jó ötletnek.

Viszont lehet olyat csinálni, hogy pl a jegyet a fiú veszi, a popcornt meg a lány.

2010. szept. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!