Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett velem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem? Ez normális?

Figyelt kérdés
Hat éves koromtól rendszeresen maszturbáltam (amikor felfedeztem, kb. naponta), 13-14 éves koromtól érdekeltek nagyon a fiúk, kicsit később már nagyon rájuk indultam volna, de sajna senkinek sem kellettem, alapjáraton nagyon visszahúzódó vagyok (viszont belülről majd' szétrobbantam), szóval így ment ez egy darabig, aztán most már 27 éves vagyok (nem, nem vagyok szűz, volt egy rövidke kapcsolatom) és nem is nagyon hiányzik a szex. Mi történhetett, egyszerűen "kialudt" vagy mi. Akkor nekem ennyi? (Talán nem is zavarna, ami furcsa, de érdekel a véleményetek, hogy ez mi lehet, egy ekkora étvágyból nullára?)
2010. aug. 9. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Belefásultál az egyedüllétbe. Nekem is több évig nem volt pasim huszonévesen, nagyon jól be lehet rendezkedni erre az életre, az ember azt csinál, amit akar, semmi kötöttség. (Nem kell semmi gázosra gondolni, nem züllöttem sehol, tanultam meg kulturális programokra jártam hetentes sokszor, éjszakába nyúlóan.) Megszokja az ember, nem hiányzik neki. Nagyon nehéz ebből kitörtni, de lehet, ha az emberben tudatosul, hogy ez így nem egészséges.
2010. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiégtél. Nem hoz semmi újat a normális szex, nem vagy rá kiváncsi. Próbálj meg nyitni egy kicsit az extrémitás felé.

Vagy csak egyszerűen tarts egy kis elvonót. Próbálj meg a munkával/tanulással foglalkozni, esetleg a felszabadult idődet töltsd kultúrált szórakozással.

2010. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez engem is erdekelne.

ugyanigy vagyok csak fiu, meg szuz. 13-16 evesen totalis csajozogep voltam, fuztem a lanyokat 1000rel, de azota nem :S Erdekelnek a lanyok nyilvan, megnezem oket, de szex nem hianyzik most se, 20 evesen.:D

2010. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt eddig senki, aki megmutathatta volna, hogy milyen a jó szex és ezért nem érzel késztetést rá. szedj össze valakit, aki kihozza belőled az állatot :)
2010. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fenét nyissál az extrém dolgok felé! Isten ments! Hiszen normális, gyakori szexszel együttjáró kapcsolatod sem volt még.

Nem lehet, hogy valami más köt mostanában le (munka, barátok)? VAgy hogy fáradtabb vagy? Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Miért kéne, hogy a hormonok MINDIG tomboljanak? azoknak is lehet valamiféle ciklusa, hullámzása!

szerintem ne aggódj, biztos, hogy ismét megjön a kedved, hamarosan! :)

2010. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ (meglepődtem, hogy főleg privát mennyi válasz érkezett, bocsánatot kérek előre, de ezekre nem fogok válaszolni, remélem megértitek). azt hiszem az egyedüllétbe való belefásulás lehet a hiba, de nem gondoltam, hogy ilyesmi történik. majd törekszem, de furcsa egy állapot az tuti. :) mégegyszer köszi nektek.
2010. aug. 9. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!