Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ennyire bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire bonyolult lenne a dolog egy orvosis férfival?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem egy orvosis sráccal. Az elején viszonylag sokat kommunikálnunk írásban, mára ott tartunk, hogy nagyjából minden másnap pár sorban beszélünk csak. A tanulásra, iskolára, gyakorlatra hivatkozik. Tény és való, hogy 30 percre lakunk egymástól, de ez egy picit furcsa (korábban bocsánatot kért, hogy nem jó beszélgető partner az elfoglaltságai miatt).


Egészségügyben dolgozom, tudom, milyen ez az egész. Ezért sem értem, mert eddig a kapcsolataimban nem okozott gondot, tudtam napközben is telefonálni, írni (nem folyamatosan, de legrosszabb esetben is 1 órán belül tudok reagálni az üzenetekre, hívásokra). Jó, nem órákat telefonálni, max 10-15 perceket.


Felejtsem el? Hülyíteni akar?


2020. okt. 27. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Orvosis srác gondola jövőjére. Minek lenne veled, ha kaphat MILF főorvos nénit is, aki segíti majd a karrierjét?
2020. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Jé, pont ugyanebben vagyok én is, milyen érdekes 😲
2020. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Az a magyarázat, hogy az orvosi kib###ottul nehéz és 99% magolás, amihez idöre van szükség sokra, nagyon sokra.
2020. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Te is goldigger vagy es orvos pasira vadaszol? Tipikus nő vagy
2020. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Hány évesek vagytok?

Te mivel foglalkozol?

Kellene több adat.

2020. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Én ugyan nem orvosira járok, de jelenleg sok a tanulnivalóm es tárgyam és a tanulás+órák+sport (ami egyben a hobbim es az életmódom része és nem mondok le róla) +hazimunka főzes stb mellett nekem is elég kevés az időm.


Akkor képzelem milyen egy orvosisnak...

2020. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Oké, hogy nehéz suli, de szerintem mindenkinek arra van, ideje, amit fontosnak tart és amire időt szán. Én mérnökit végeztem, e ha igazán érdekelt egy csaj, a zh-időszak kellős közepén is foglalkoztam vele, és jé, mégis el tudtam végezni. Szóval szerintem ez csak egy rossz kifogás, és alapvetően önző személyiséget takarhat jó eséllyel.
2020. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok hozzátenném, hogy zh-időszakban oktattam és randiztam vele+tanultam.
2020. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-8! A mérnöki sokkal kisebb elméleti tudást igényel az orvosinál. Ez az, amit sok külsös nem ért meg, és furcsállják, hogya medikusnak miért nincsen ideje semmire.
2020. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Mérnöki más,mint az orvosi. Orvosin sokkal több az elméleti anyag.(Mérnök a párom.) Én orvostanhallgató vagyok és több óránként írok pár szót a barátomnak. Este többet beszélek vele. Heti többször találkozom vele,de akkor is kevés a közös program,főleg tanulok.
2020. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!