Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerestek társat, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerestek társat, ha van egy hatalmas, szokatlan, elrettentő “problémátok”, nehézségetek, ami elsőre nem látszik?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint pl idős rokonaim pelenkázom tisztességből, vagy mondjuk aidses vagyok, sérült gyereket nevelek, transzszexuális vagyok, szélsőséges vallási irányzatban hiszek, durva váratlan perverzióm van, mikropéniszem van, hatalmas 20 milliós hitelem van(és nincs cserébe semmim), börtönben ültem, 6 gyerekem van, csak 8 általános végzettségem van, pszichiátriai betegségem van.. szóval olyan, ami az életed része,


Ezek olyanok, amik nem fognak változni jódarabig és sok negatív dolog jár vele, de elsőre egyik sem látszik rajtad.. a párodnak együtt kell élnie vele, nagyon megnehezíti az életed, sok időt vesz el, tudod, hogy ez hatalmas negatívum rengeteg embernél..


Hogyan ismerkedsz, hogyan kellene ismerkedni ezekkel közül bármelyikkel? Nyilván nem jársz ilyen feliratú pólóban és ezeknél te “több” vagy sokkal, nem kellene az első infók közt lennie neten az adatlapodon sem, de azért az első találkozó előtt illene közölni.. hogy kellene ismerkedni ilyenekkel? Nincs olyan, hogy hitelesek társkeresője meg ilyesmi, tehát ezeknek nincs fix közössége, ahol lehetne ismerkedni.



2020. okt. 27. 19:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen már az első randin elmesélem a dolgot (nemi betegség), a legelején. Nagyon nagy kitárulkozásnak tűnhet, de ez csak így működik szerintem.

Ha valaki ezek után nem kíváncsi rám, minden joga megvan hozzá.

2020. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó két választ.


Utolsó előtti, én is így éreztem az első 7 évben, még most is néha meggondolom magam, de minél többet tudok meg az ismerőseimről, úgy érzem nem "jobbak" nálam, nem vagyok rosszabb, egyszerűen az én dolgom máshogy van hatással az életemre, mint az ő dolgaik. Nem tudom tönkretenni ezzel más életét, mert egyrészt más életében is vannak hasonló dolgok, az nem egy tökéletes makuláltaln nehézségmentes élet, másrészt meg vagyok annyira fontos magamnak, hogy egy idő után a saját igényeim is előtérbe kerültek és a legfontosabb, hogy rájöttem nem vagyok Isten, nem tudom eldönteni, hogy kinek mi mennyire hasznos vagy haszontalan az életében, nincs hozzá jogom és rálátásom. Én is több lettem sok értelemben a gyerekemnek és a helyzetemnek köszönhetően(más oldalakról persze leterheltebb vagyok), és nem tudom ezeknek a hasznosságát megítélni(korábban csúfolódó, kirekesztő voltam és mindenki átlépett rajtam, a helyzetnek köszönhetően képes vagyok kiállni magamért)


Párszor már próbáltam ezt a dolgot felhozni, de azt se nézik ki belőlem, hogy gyerekem van, azt hiszik gimnazista vagyok sokszor, nem hogy nehezebb gyerekem, akinek az állapotáról annyit tudnak, hogy hallottam már valahol és vagy túl rosszat gondolnak, vagy nem elég nehézséget, és meglepődés után nagyon sok kellemetlen beszélgetés után köszönünk el.


Nehéz és hiányzik már nagyon az összhang érzése..

2020. okt. 28. 10:31
 23/29 anonim ***** válasza:
71%

"akinek nem evidens, hogy a felnőtt emberek majdnem mindegyikének(kivéve pár húsz év körülit, akik itt írnak) gyerekei vannak, őket pedig magától értetődően elfogadjuk, az ne írjon már.."


Ez nem igaz. 33 vagyok, nincs gyerekem, van legalább húsz ismerősöm, aki 30 feletti és nincs gyereke. Nem mindenki akar, nem mindenkinek van.

2020. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Durva kisebbség vagytok, amivel egyébként nincs gond, tök jó, ha valaki nem akar gyereket, nekem semmi bajom vele, de azt tudni kell, hogy alig vagytok páran, a nagyrészetek meg 40 felé(utolsó pillanatban) meggondolja magát.
2020. okt. 28. 18:14
 25/29 anonim ***** válasza:
71%

Oké, ismerj jobban engem.


Talán a természeteddel, a személyiségeddel van a probléma.

2020. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy velem nem akarnak kezdeni, jelentkező(magam miatt) akad bőven, gyerekestül is rengetegen vannak, hiszen mind felnőttek vagyunk, akkor jönnek a gondok, mikor említem a gyerekem állapotát, kevesebbet tudok kimozdulni ezért és hát nem nagyon lehet élhető tehermentes jövőképet alkotni..
2020. okt. 28. 20:07
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Off, de nem te vagy, akinek ovis az autista gyereke, de csak két órát viheti be, ezért nem tud munkát vállalni és ezért otthagyta a férje? Bocs, ha nem, de van egy visszatérő anyuka a Gyerekvállalás topicban ezzel a háttérrel.


Én 40 évesen, két gyerekkel, 20 év házasság és fél év önsirató depresszió után tök egyedül segítség nélkül maradva, igen messze a szupernő ideáltól és elég tropa egészséggel konkrétan egy nap társkereséssel találtam új párt. Persze nem a hátrányaimmal kezdtem az első randin, akkor még nem is hittem az egészben, de azok is elég hamar szóba kerültek. Okos, önálló, sokkal jobban megtalálja a hangot a gyerekekkel, mint az apjuk... és még szépnek is tart, szóval lassan fél éve szerelmes vagyok. Úgyhogy soha ne mondd, hogy soha :) Sokáig aggodalmaskodtam, nem teszem-e tönkre az életét, de nagyfiú, el tudja dönteni, mi fér bele, én meg őszinte voltam.

2020. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nehéz gyerek-témában vagyok érintett, majdnem úgy, ahogy az előttem válaszoló feltételezi rólad. A társkeresőn kívül más lehetőségem nincs ismerkedni, tehát ott próbáltam. A korrektség jegyében én viszont jeleztem előre, azaz már a bemutatkozásomban, hogy mi a helyzet. Emiatt alig volt jelentkező, és akik voltak is, azoktól a hajam égnek állt. Szóval feladtam. Én arra nem vagyok képes, hogy eleinte hallgatok róla, és majd csak idővel, szép lassan, apránként csepegtetem az infokat, ezt olyan inkorrektnek érzem, de igazából nem is nagyon kivitelezhető a mi helyzetünkben. Így azonban semmi esélyem sincs.
2020. okt. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam már közölni pont nem rég egy emberrel, hogy problémás vagyok. És akkor jött a "Jaaaajjjj dehogy is, te biztosan neeem".

Na most akkor mivan.

2020. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!