Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem valami hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem valami hiányzik az életemből, 25 vagyok. Szakítsak?

Figyelt kérdés
4 éve van barátom, úgy érzem soha nem lesz családom. Nem arra haladunk. Nem vagyok eljegyezve sem. Minden barátnőmnek már családja van. Lassan én is szeretnék anya lenni. Nincs lakásom sem, mármint saját. A párom 30. Félek ha szét mennénk el szaladnak velem egyedül az évek és vénlány maradok. Rettegek az idősebb kortól. Úgy gondolom aki 30 éves koráig nem ér el dolgokat, főleg a családon belül. Utána minimális az esélye. Most járok még csak egyetemre mivel buta voltam, csak szakmát szereztem. A párommal nincs bajom, csak nem tudom mi tart ennyi ideig, mindig mondja egyszer elvesz stb milyen lagzink lesz, mert ő nem elégszik meg rossz lagzival. Esküvőkre sokat jár dolgozni, tudja milyet nem akar stb. Én meg úgy érzem elmegy felettem az életem. Valaki érzett már így? Valami segít ebből tovább lendül i?

2020. okt. 27. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9-es, mi az, hogy akkor se volt semmire??? A gyerek akkor is valahova kellett szülessen és úgy alakították,hogy legyen is egy értelmes háttérre. Eléggé felületesen gondolkodsz.
2020. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
9: de, volt. Én pl ilyen családban nőttem fel, a párom meg nem. Utálja is a szüleit, mint a szart
2020. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Helyesen érzed ha rettegsz az idősebb kortól, nagy cumi lesz részedre:


[link]

2020. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13 kit érdekel, hányan baxnák meg az embert? Minél kevesebb, annál kevesebb zaklató, annál több őszinte érdeklődés, annál jobb.
2020. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!