Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jól tettem hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem hogy csak úgy kizártam az életemből?

Figyelt kérdés
Volt ez bántalmazó kapcsolatom, inkább érzelmileg. De fáj, hogy hagytam magamat hülyére venni. Azt mondta már kb. 2 hét után, hogy szeretné ha egyszer a felesége lennék. Én pedig annyira örültem akkor hogy végre van valaki aki értékel engem is. De aztán sok minden megváltozott. Megakarta szabni, hogy hova megyek. Ha valamit elkezdtem csinálni, mindenre azt mondta hogy ő majd segít, jobban tudja. Meg még egy csomó másik dolog is történt. De hogy látom mások körében mennyire népszerű, meg hogy kedvelik, új kapcsolata van, elbizonytalanodom, hogy talán én voltam a rossz. De azóta nem is tudok megbízni másban sem sem, illetve félek, hogy egy másik férfinak is ennyire kevés lennék.
2020. máj. 10. 13:34
 1/5 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ha saját magadban nem értékeled, azt aki vagy akkor csak az önbizalomhiány fog rólad sugározni.Tudd magadról mennyit érsz és ne más véleménye határozzon meg. Mert abból jó nem származik.
2020. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Majd az új kapcsolatának is megszabja, hogy mit csinálhat, az is majd végetér. Vagy ha a delikvens eléggé gyenge, akkor behódol és engedelmeskedik.

De nem is az a fontos, hogy ő mit csinál. Lezártad, csókolom. Mostantól foglalkozz a saját életeddel, építsd fel újra. Amiket érzel természetes folyamatok, de hinned kell abban, hogy ez egy jó döntés volt.

2020. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted én is nem rég léptem ki hasonló kapcsolatból, és annyira jó ez a nyugalom..:)

Persze van ami hiányzik, de nem ér annyit az egész.

2020. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az oka annak, hogy elbizonytalanodtál? Mi nem tudjatjuk jobban nálad, hogy jó-e neked ez a kapcsolat vagy sem, ezt te érzed...


Ha jól értem, neked nem konkrétan ez a férfi hiányzik, hanem egy kapcsolat. Attól, hogy ōt kizártad az életedbōl, még lehet egy érdemesebb kapcsolatod más férfival..


“félek, hogy egy másik férfinak is ennyire kevés lennék”


Akkor a másik férfit is ki kell zárni.. és próbálj olyant keresni, aki értékel.. viszont ha úgy érzed nincs senki, aki értékelne, akkor elōször el kellene gondolkodj magadon...

2020. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet velem is, csak mi meg együtt vagyunk, próbálom megoldani a dolgot. Ugyanez volt az exemmel is, minél komolyabb a kapcsolat valahogy annál rosszabbul bánnak velem... Szerintem ne adj a véleményére egy pasinak sem, legyen tartasod, ha más nem értékel, akkor értékeld önmagad. Biztos volt jó is a kapcsolatban,ezert hiányzik.ajd lesz jobb.
2020. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!