Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélkeznek felettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélkeznek felettem az emberek? Semmi rosszat nem tettem, ezzel szerintem senkinek! Na szóval a történet részletesen lent!

Figyelt kérdés

18éves vagyok, április 23-án ért véget egy kapcsolatom,4évig tartott.

Azóta keresgélek úgy mond hogy újra bolodg legyek, mert nagyon rossz magányosnak lenni.

A 3,5 hónap alatt 3 fiúval ismerkedtem meg.

1-19nap (május1-május20)

2-22nap (júlis 10-augusztus2)

Az elsővel azért ért véget mert állandóan ha találkoztunk, mindig jöttek a haverjai minden alkalommal, nem tudtunk beszélgetni, kettesben sosem voltunk.Mindig én mentem oda eléjük, mert félt.


2.al pedig azért mert a volt barátnőjét szerette, én pedig nem szerettem volna búfelejtő lenni.


Most van az a fiú akivel együtt vagyok egy hete, ő nagyon normális jön mindig, és szeret ami nekem fontos!


Ma mondta nekem egy kisgyerek hogy "jó fura vagy te, váltogatod a pasijaidat" nem mintha sok köze lenne hozzá csak nekem eléggé rosszul esett.

És egyből az jött le hogy mások mit gondolhatnak erről?!

Ti mit gondoltok??


2010. aug. 9. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy igaza van valamilyen szinten.A komoly kapcsolatod után nem tartottál valami sok pihenőt és a többi között sem.Szerintem ezt furcsálta.Én biztosan többet vártam volna mielőtt újra el kezdek pasizni, de minden ember más.Ezt csak te tudhatod, hogy neked mi a jó.Szerintem ne foglalkozz mások véleményével.

L18

2010. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem semmi rossz nincs benne, hogy keresel egy pasit magadnak. Nyilván nem mindig sikerül a legelső alkalommal. Addig keresgélj, amíg meg nem találod azt a fiút, aki neked tettszik! Ne halgass egy kisgyerekre!
2010. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt a 3. srácot "fogyasztod", ez szerintem mindenkinek így jönne le, de fiatal vagy és jól teszed, ismerkedjél és válogass csak. Szerintem ebben semmi rossz nincs, inkább ilyen legyél, mint azok a lányok, akik minden hétvégén más fiú nyakában (ágyában) kötnek ki, másnap azt sem tudják, hogy hívták. Úgyhogy van még a nyárból, használd ki :)
2010. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18 évesen egy kisgyerek véleménye érdekel téged??

Ebből csinálsz ügyet???Ez komoly?

Mert ha igen akkor..inkább nem mondok semmit..Amúgy meg,kinek mi köze hozzá,hogy te kivel,és mennyi ideig jársz? A te magánügyed..nehogy már egy kisgyerek szövege miatt aggódj..

2010. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xszemyx válasza:

"nem mintha sok köze lenne hozzá"


Ez a lényeg az egészből. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha boldog szeretnél lenni. Aki meg rosszat gondol az le van sz*rva. És teljesen valós okok miatt lett vége a kapcsolataidnak, szóval nem tarthatnak r*bancnak. Nem egyéjszakás kalandokra vágysz, hanem párkapcsolatra. Ne hallgass senkire, csak magadra.

19/L

2010. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!