Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ez aztán a történet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez aztán a történet, figyelitek? Fullszűz!

Figyelt kérdés

van egy 20 éves fiú. különc, általában az emberekkel jófej...

fullszűz a gyerek, még sose csókolt meg senkit sem...

miért volt ez így? mert sosem volt igazán önbizalma, gátlásos volt.

nagyon nehezen, durván 1-1.5 év alatt, kőkemény munkával legyőzte ezeket a dolgokat, és magabiztosabb lett, kezdeményezőbb alkat.

egy lánnyal elég jól mentek a dolgok, de a lány feljelentette, több ügyben (kettőben ártatlan volt, az egyikben viszont volt egy nagyon kevés igazság - a zaklatás ügyben, ugyanis úgy is nyomult a gyerek, hogy a lány nem akarta... nem tette ezt mégsem erőszakosan, csak úgy gondolta, 1-2 elutasítás után még próbálkozhat...)

a lány pedig kitalálta: tönkreteszi... a feljelentéssel, a megalázással és még sorolhatnám.

na most kérdezem: ez a srác ezek után valaha képes lesz bármilyen emberrel kapcsolatot létesíteni (úgy értem, lánnyal)?

mert szerintem nem igazán...


2011. szept. 4. 09:06
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%

:D


Akkor mégsem haladtak olyan jól a dolgok, ha a csaj zaklatásnak vette. Tudni kéne, mikor kell abbahagyni!


Amúgy meg 1 visszautasítás még nem a világ. Csak venni kéne a fáradságot, hogy megismerd a nőket és akkor talán lenne valamennyi rálátásod arra is, hogy hogyan kell velük bánni, hogy ne szaladjanak rendőrért, amint feltűnsz a színen...


Ismerkedj, ismerkedj, ismerkedj! Ha lekoptatnak, menj tovább, de tanulj a dologból. Ne akarj egyből dugni! Csak ismerkedj, ismerkedj, ismerkedj!

2011. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna én is ilyen vagyok, szívesen megismerném bár biztos messze lakik... Csak mert egy ilyen azért más még lehet normális.


20/l

2011. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Jajj már megint te?! Már 266 másik kérdésednél levontuk h a csaj is hülye te meg még hülyébb, már 437562427 választ kaptál, most nem tudom mit vársz mi újat írjunk már eddig is leírtunk mindent!
2011. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Egy kapcsolathoz két ember kell! Valószínű, hogy pont annyira elbasztad te is, mint ahogy a csaj. De a zaklatás téma azért azt sugallja, hogy inkább te basztad el...nagyon.
2011. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Fullszűz? És azok a lányok akik nem szűzek? Fullribanc vagy fullk*rva?:S Az, hogy egy ribanc feljelentette zaklatásért az már a mai beképzeltségek határa-.-" Nem hinném, hogy jogos volt! Engem is akart egy lány és mondta, hogy megtehetné. Hát leszartam. Én is tönkre tudtam volna őt tenni:D Ha jön egy lány aki szeretni fogja azt a srácot és nem szúr ki vele akkor boldog lesz ő is.
2011. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
megszívta.
2011. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tanulni kéne az esetből. a legtöbb ember nem olyan, hogy csak úgy, mókából feljelent valakit. most ha akkora szerencsétlen a srác, hogy az arany középutat nem tudja megtalálni, ilyen súlyos leckék árán akár, akkor nagyon sajnálom szegényt, de röhejes. feladni és bezárkózni mindig könnyebb.
2011. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezert mondjak az okosok hogy ha elutasit egy lany ne probalkozz vele tobbet. Tovabb kell lepni, vannak mas lanyok is. A visszautasitasokon meg at kell menni mint dozer a tyuksz.ron. Az onbizalmad is kevesbe serul igy.
2011. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ausonia ***** válasza:
100%

egy pici igazság volt benne???

szerintem egyikünk se rohangál a rendőrségre csak mert a srác "egy kicsit" jobban nyomul a kelleténél.gondolkozz!!!

te zaklattad azt a szerencsétlent, mert fogalmad sincs hogy kell egy nővel bánni.

ó, istenem,én is belefutottam egyszer egy ilyenbe!aztán ártatlan kiskutya szemekkel pislog, hogy de ő nem is csinált semmit, közben meg a fizikai erőszakot súrolja amit tesz.

megérdemelnéd hogy lecsukjanak, aztán majd eljátszanak veled odabent és megtudod mi erőszakos és mi nem.

2011. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönjük kérdésed máris készül az új telenovella!!

üdv: Márcsuj szerkeztőség.

2011. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!