Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ránézni??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ránézni??

Figyelt kérdés

Huszonéves srác vagyok. Van egy csaj, akibe szerelmes voltam. Ez az érzés már elmúlt, viszont továbbra is tetszik. Korábban simán rá vagy a szemébe tudtam nézni, de valami nem stimmel velem mostanában. Sajnos csalódtam benne!!


Most az a helyzet, hogy mindennap megfogadom, hogy a szemébe fogok nézni, ha találkozunk, de egyszer sem tudtam eddig ezt megtenni. Konkrétan rá sem nézek. Valami belül meggátolja ezt!!


Komolyan mondom! Pedig korábban ez soha sem okozott nekem problémát vele kapcsolatban, de most képtelen vagyok rá!! Bárki más szemébe bele merek nézni és tartani is a szemkontaktust, csak az övébe nem!! Mi bajom van? Mit tudnék tenni, hogy holnapra ez megváltozzon?


Még azt hozzáteszem, hogy ha ő rám akart nézni, akkor én elkaptam a fejem egyből. Csak épphogy elcsíptük egymás tekinteték. Mindez mostanában történt velem!



2020. okt. 29. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Na és, nem kell ránézni.
2020. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De okos vagy!😑

Én ráakarok nézni, bele jó mélyen a szemébe! Csak az a baj, hogy nem megy! Ezek a haszontalan fos válaszok nem érdekelnek!

2020. okt. 29. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon éretlen vagy.. Milyen kapcsolatban vagytok, mit értesz szerelem alatt, mivel okozott csalódást?
2020. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem hagyjuk! Nem mindegy, hogy milyen kapcsolatban vagyok vele? Szerelem alatt azt értem, hogy szerelmes voltam belé. Csalódást meg nem fogom részletezni. Nem tartozik rád/rátok. A kérdésem az volt, hogy miért nem tudok a szemébe nézni. Erre vagyok kíváncsi. Bármennyire is próbálok, nem megy. Inkább tudomást sem veszek róla, legalább is ezt a látszatot keltem találkozáskor. Szóval ezen szeretnék változtatni. Ha korábban ment, akkor most vajon a csalódás miatt nem megy?


Itt csak egy pillantásról/szemkontaktusról van szó. Nem nagy dolog. Mégis meggátol valami ebben.

2020. okt. 29. 21:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez számomra azért érdekes, mert korábban semmi problémám nem volt ezzel. Ha másokkal feltudom venni és tartani a szemkontaktust, akkor vele miért nem?
2020. okt. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!