Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti szeretitek, ha egy nő kezdeményező, rámenős típus, vagy inkább cikinek találjátok?

Figyelt kérdés

Adott egy eset, hogy jó ideig a srác próbálkozott jobban, ő "erőltette" jobban a találkát, ő írt többször a lánynak (és én vagyok a lány :D ), aztán idővel olyan, mintha fel lenne szívódva, néha nem reagál napokig üzenetre, stb. Viszont nekem megtetszett eléggé, és tekintve, hogy eddig hogy viselkedett heteken át, úgy érzem, hogy kicsit próbálkoznék, vagy rámenős lennék. Úgy gondolom, hogy ha nem akar már velem beszélni, akkor az lenne a minimum, hogy megírja. Ha más a probléma azt is.

Mondjuk nyilván boldogabb lennék, ha megint rendesen lehetne vele kommunikálni. :D

Gondoljátok, hogy bejöhet, ha kicsit rámenősebb lennék, "cseszegetném" (jó, ez rossz szó rá), csak hogy legalább reagáljon, és mozduljunk valamerre, mert ez az állapot senkinek nem jó. Legalábbis nekem biztosan.

Ha nem akar, nem baj, de ne akarjon nyitvahagyni kiskaput magának, hogy visszajöhessen, ha úgy gondolja.


2020. okt. 30. 19:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat, 24 és 26 évesek vagyunk :)
2020. okt. 30. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyan nőket nem szeretem, akik soha nem vállalják fel az aktív, kezdemlnyező fél szerepét és mindig kéretik magukat, mindig elvárják, hogy majd a pasi leveszi a lábáról. Na ez nem. Én ebbe beleunok hamar.

A kezdést megteszem, de ha nem érzem viszont a lelkesedést, akkor hagyom.

2020. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

24 és 26 évesek vagytok, most ez komoly, hogy ilyet kérdezel? Ciki? Te lány

Én ha tetszik valaki elhívom, vagy lekommunikálom kerek perec, vagy úgy csinálom, hogy azt higgye ő hívott el, közben meg csak azt csinálja amit akarok

2020. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Jó az.
2020. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!