Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak közötti ellenszenv miért van ? Ismeretlenek az utcán is ....

Figyelt kérdés
A barátom akármikor jön hozzám a szomszéd férfiak csúnyán néznek rá és mellkifeszítő kakas pózt vesznek fel...Most pakoltunk egy kanapét a kocsijából,arra jött egy tök ismeretlen tag és úgy nézett a barátomra ,mintha meg akarná ölni,pofákat vágott meg neki ment majdnem (súrolta a teste úgy haladt el )Aztán ő is nagyon mérges lett és megkérdezte :mi a probléma ?Szerencsére itt meg is állt a történet ...Idegbetegek az emberek azt tudom ,de kíváncsi vagyok ,hogy ez a kakaskodás létezik ? Mi az oka ?

2020. okt. 31. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tanyán éltek vagy valami gettóba? Már megbocsáss, ott szokás ez...
2020. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem .Főváros és átlagos környék ...
2020. nov. 1. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez sosem volt meg, legalábbis ilyen agresszívan nem közeledtem senki felé, viszont hasonlóan engem is próbálgattak már.

És igen, nem a túl értelmesebbekre jellemző ez a kakaskodás.

Két értelmes idegen pali találkozik, meg nem fordul a fejükben hasonló.

Viszont én is mióta beleköltöztem a vad vidéki életbe, tapasztalom ezt nap mint nap. Nehéz kezelni, kissé. De sikerül.

Fiatalként ne költözzetek falura városból. :(

2020. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezt még sose tapasztaltam. Lehet a barátod bűnös körökben mozog titokban élete és ismerik az ottaniak.
2020. nov. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan idegbetegek ebben az országban, és mindenki mindenfélét belegindol a másik nézésébe, járásába, akár ismerik egymást, akár nem.
2020. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Falun élek és ez egy létező dolog. Engem is mindenki ilyen pillantásokkal néz. Egyszerűen bunkó parasztok az emberek egy ilyen közegben. Túl egyszerűek. Ha valaki nem gumicsizmában trappog koszos külsővel egyszerű gondolkodással akkor szerintük már kakukktojás és lehet kutyaként kezelni. Ezért utálom a falut. Nem az én közegem
2020. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem falu ,hanem külváros .A nőknek /lányoknak szimpatikus,csak a férfiak csinálják ezt vele és csak akkor ha velem van .Olyan szomszédok is ,akik kisgyerekes apukák .Ja és mindketten felnőttek vagyunk ,tehát semmi liliomtiprás vagy ilyesmi ,mégis úgy néznek ,mintha valami törvénytelen dolgot tennénk együtt .Ui:ha én egyedül vagyok ,velem még beszélgetnek is ...ezért érdekes .
2020. nov. 1. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Előítélet akkor. Ez pedig egyszerű emberi primitívség. Semmi több. 6# voltam. Velem tudod mi az érdekes? Hogy ha elmegyek más városba bármi miatt akkor soha nem találkozom ezzel. Ott nem vagyok ellenszenves. Itt a lakhelyemen, falun meg én vagyok a közellenség. Pedig nem bántottam senkit,nem vagyok bűnöző, nem ültem börtönben. Utálom is én is ezért itt az embereket úgyhogy kvittek vagyunk. Van itt pár barátom, a többi a környező városokban van. Lakhelyemen így nem akarok, és nem vagyok hajlandó barátkozni
2020. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!