Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennél?

Figyelt kérdés

A feleségetek egyik nap munkahelyéről egy nagy csokor rózsával állít haza.

Megkérditek (megkérditek?), honnan van.

Elmondja, hogy megkereste egy régi (ffi) kollégája, akivel 25 éve nem látták egymást. Nem közvetlen kolléga volt, távolabbi. Ő hozta a virágot.


Ha rákérdeztek részletekre (?), akkor még ezeket mondja:

A fickó hobbiból fotózással foglalkozik, és párotokat azzal a kéréssel kereste meg, hogy szeretne róla is képeket csinálni.

Mutatott is néhányat, ezek a feleségetek elmondása szerint nőies, izléses, művészi fotók voltak.


Vidékies helyszínen, olyan helyen történne a fotózás, ahol gyakorlatilag csak ketten lesznek (pl. szántóföld), és a feleségetek úgy érzi, szívesen elmenne, érdekesnek tartja.


Féltékenyek lennétek-e? Mondanátok is neki?

Egyáltalán, kérdeznétek-e a részletekről?

Felmerülne-e az a kérdés, hogy miért pont őt akarja fotózni?

Szóval, hogy reagálnátok?



2020. nov. 2. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Rózsa nem semleges virág. Milyenek azok a fotók? Akt vagy fél akt?

El tudsz vele menni, mielőtt megreszeli a szantóföldön a fickó?

2020. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azért nem vörösek voltak azok a rózsák :)


Ruhás képek állítólag, de feltehetőleg nem olyan, amiben utcára kimenne.


Lehet, hogy csak nekem túl necces ez, és nincs ebben semmi rossz.


Olyan hülyén jönne ki, hogy a férje elkíséri...

2020. nov. 2. 07:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán elkísérném. Egy pasi sosem vesz rózsát (mindegy milyen színű) egy nőnek. A fotózás meg hát.. érdekes. Nem mondom, hogy gyanús annyira, mert sok hobbi fotós van, de azért menj el vele. Mondd azt, hogy érdekel téged is és elmész, aztán ne várd meg a válaszát.
2020. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
* OK nélkül (ez lemaradt) ----> Egy pasi sosem vesz rózsát (mindegy milyen színű) egy nőnek.
2020. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért jönne ki hülyén?

Vannak olyan párok hogy egymás nélkül el sem indulnak..

nem hinném hogy rákérdez, ha mégis akkor mentek valamerre aztán megvárod.

2020. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Majd adja alá a lovat még egy kicsit mutass magadból na még egy ... Miért akar egy tisztességes asszony a férje nélkül találkozni egy kanival a mùltjàbòl?
2020. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Annyit még tudni, hogy a fotós fickó fiatalabb néhány évvel.


Én úgy érzem, csak én fújom fel.

2020. nov. 2. 09:52
 8/15 anonim válasza:
100%

Mint fotós, nem veszek virágot egyik lánynak sem akivel fotózni akarok.. 😅 így ez számomra eléggé fura szitu. De lehet a srác minden modelljének vesz és akkor meg "természetes".


Nem gáz ha elmész vele a fotózásra amúgy, szoktak modellekkel nagyritkán jönni, bár nyilván sokan nem szeretik ezt, nem azért mert bármit akarnának a modelltől, csak ott van egy harmadik fél aki figyeli az egész folyamatot és pl. sok esetben zavarban van tőle a modell.

2020. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom...engem kifejezetten idegesítene az ilyen szitu.

A virág is fura, meg ez a fotózás...

Simán mondhatta volna hogy csinál rólatok, nem pedig róla pár képet,máris másképp hangzana. Meg a virágot kihagyhatta volna.



Lehet másnap hazamennék egy tálca házisütivel aztán mondanám, hogy tudod a volt osztálytársam hozta...hétvégén átmegyek hozzá, épp svédmasszázst tanul szegénynek nincs kin gyakorolni...

2020. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8: OK, ezt értem. De azért itt nem modell-fotós kapcsolatról van egészen szó, hanem ismerősök. Így mindjárt érthetőbb az a virág.


Nem is a virággal van bajom, rég találkoztak, kedveskedni akart, ez belefér.


A fotózást tartom túl bizalmasnak úgy, hogy 25 éve nem látta, és pár perc alatt igent mondott neki.

Ha teljesen közömbös neki ez a fickó, akkor miért ez a nagy bizalom?

2020. nov. 2. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!