Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhadarabok, öltözködés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhadarabok, öltözködési stílus tetszik egy nőn?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szoknya, harisnya, csizma, magassarkú:-)
2020. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Fehér nadrág, klumpa-, flip-flop papucs mezítláb, póló.
2020. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Combfix és csipketanga! :)
2020. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Mindegy, csak ne legyen divatos vagy ribis.
2020. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
két nagy kedvencem a nejlonharisnya és a crop top, sajnos mindkettő eléggé ritka viselet errefelé
2020. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Szegény kérdező!

Nem az ágybamenetel előtti viseletet kérdezte! Értelmezni tudni kellene!


Nekem a kellően kulturált öltözködés. Bár lejobban a hosszú egyberuha ami szerintem rajtam kívül minden más férfi figyelmét felkelti! Én legalább 5X ránézek egy nőre aki nyáron hosszú egyberuhában járkál.

2020. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos én is úgy látom hogy nem vették komolyan a kérdésedet, pedig nem rossz.

Én az egyszerűbb, sportosabb öltözet híve vagyok. Ha csinos egy nő, akkor nekem nagyon tetszik egy sima farmer, vagy bármilyen nadrágban, hozzá egy hétköznapi de szép fölsővel.


A kiöltözős típust nem szeretem a hétköznapokra. Persze az más, ha az ember színházba megy,vagy valamilyen alkalomra, mert a magas sarkú is nagyon tetszik. Sőt. Valamilyen szinten be is indít,mert kihangsúlyozza a szép lábakat.

De sajnos sok nő hétköznap úgy öltözik, egy sima boltba való elmenésnél is, mint egy páva.

Na ezt én nem szeretem.


Én most éppen társat keresek, és ha valakivel összejön egy találkozó, azt szoktam mondani, hogy úgy gyere, mintha csak leugranál a boltba 1 tejfölért.


Semmi csicsa-micsa, meg fél kg rúzs, meg ilyenek.

2020. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!