Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mik azok a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a külső vonások, arc, tényezők, ruházat, (hajszín/forma, öltözködés stb) ami tetszik egy nőn? Nem feltétlenül alakra gondolok, de kifejezetten a külsőségekre érte.

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonhosszú egyenes haj, kerek arc, husis csípő, és ha egy lány nem felejt el csinosan öltözni, csak azért, mert teltebb. :)
2017. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

1-es, nem akarok beleszólni, de szerintem az ovális arcra gondoltál.

A zsömle fej nem hiszem, hogy túlságosan vonzó... :D

2017. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kicsit "pufi" arcra gondoltam, ahol egy árnyalattal nagyobbak azok a bizonyos almácskák. :)
2017. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam. :D
2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 es az egyik baratnom igy nez ki. Imadnad. Amugy tenyleg szep.
2017. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol van ilyen lány, csak a közelemben van kevés... :D
2017. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem a kifejezetten hideg arc tipus jön be, kissé szögletes. Szőke haj egyenes vagy enyhen hullámos haj, kek szem.

(Megan Fox, Olivia Wilde arcra akik leginkabb feltudnek példának hozni)

Öltözködésben a nőies, nem ruhadarabokat kedvelem, emelt vagy magassarkú cipő, dekoltázs előny

Egyéb tényezők: viselkedése, ne legyen egy elszállt pic.a,

s a legfontoasabb szeressen ahogy vagyok .

2017. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rövid haj, barna szemek, telt ajkak (nem a pogácsa féle) sötétvörös rúzzsal, mélyebb női hang. Ez a gyengém :3
2017. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

világos, sápadt bőr, aranyos orr, szép természetes hatású szemöldök (rajzolt, tetovált, igénytelenül kiszedett szemöldök a halálom)

ruha inkább legyen egyszerű kedves valami, mint kipakolós

2017. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinos, nőies megjelenés, legyen hosszú haja és olyan színű ami természetes. Nem kedvelem a tetoválásokat és azt ha dohányzik.
2017. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!