Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborodik fel ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodik fel ezen az oldalon sok férfi, ha kiderült, hogy válogattam (már van párom), és kinyilatkoztatom, hogy xy férfi NEM ÉRHET HOZZÁM?

Figyelt kérdés
Több gyűlölködő privátot is kaptam, ha mondjuk leírtam, hogy aki buliban megfogta a fenekem azt pl. gyomron könyököltem, bezzeg aki jól néz ki, hogy az rojtosra is kefélhet, stb. És akkor mi van, ha így van?

2020. nov. 4. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Ígérem nem háborodunk fel, ha cserébe ti sem háborodtok fel a férfiak szemétségein.
2020. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
#1 És ezen mi a szemétség? Hogy nem csalja meg a párját? Hogy nem engedi egy idegennek, hogy fogdossa? Ez szemétség? Te beteg vagy?
2020. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert ezen mi a szemétség? Akkor lennék jóindulatú, ha boldog-boldogtalannal összeállnék + hagynám magam tapizni mindenkinek?
2020. nov. 4. 18:04
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
2. Nem. Csak úgy reagáltam, hogy nem tudtam a kérdezőnek van-e vagy nincs párja. Bennem ez a kitétel fel sem merült.
2020. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Mert, ha nincs barátja, akkor szemétség nem hagyni bárkinek csak úgy, hogy molesztálja? Miért lenne ez szemétség? Had ne legyen kötelessége egy nőnek bárki tapizását elviselni, mert ha elutasítja, akkor szemét lesz. A saját teste, és afelett, hogy mi történik vele, ki érhet hozzá, had döntsön mindenki saját maga.
2020. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
mit izgat ha már van párod?
2020. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Fel sem merült? A kérdésben van benne. (már van párom). Amúgy ha nincs párja bárki tapizhatja? Hol szocializálódtál te, barlangban?
2020. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert ők valószínűleg azt a tábort erősítik, akiket rendszeresen visszautasítanak, és bár irigyek a sikeresebb férfitársaikra akik kihasználják a jó adottságaikat, mégis a nőkre haragszanak (így, egy homogén csoportként), akik önrendelkeznek a saját testük felett.
2020. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azokat a leveleket egy-két ember írja csak sok különböző regisztrációról, hogy tömeg-hatást keltsenek. Ez elég régi trükk.


8.


Nem lenne irigység, ha nem lennének ekkora - és nem megváltoztatható - adottságbeli különbségek a világon. A nők is irigyek egymásra sokszor. A férfiak szintén. Van pár mázlista, a többiek általában beszopták. A legtöbb "beszopó" csendben elviseli, néhányan háborognak - általában jó hangosan, hogy elérjék a kívánt hatást.

2020. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek nagy értelme van ám...
2020. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!