Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilván nem a pénz az első,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván nem a pénz az első, de szerintetek mennyi a minimum, amit illik egy férfinak keresni havi szinten?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válaszát várom.


Valjuk be, azért kell, hogy legyen egy anyagi biztonságérzete az embernek, nem luxus szintről beszélek.



2020. okt. 31. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem tudnám megmondani, az sem mindegy hogy van-e lakás neked vagy neki? Vagy albérlet, hitel?

Mikor mi összejöttünk én kerestem többet, de ez 16 éve volt. Nálunk közös kassza van. Azóta van 3 gyerek, építkeztünk és ő keres jóval többet.

2020. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha elvárások vannak már régen rossz... a normális nőknek kb. annyi az elképzelésük hogy nagyjából annyi legyen a pasinak is mint neki. A még normálisabbak meg nem a pénzt nézik hanem az embert.
2020. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2, az ok, de mindenkinél van egy szint, ami alá nem szívesen ad.
2020. okt. 31. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nincs minimum, az anyagi biztonságérzetem az én feladatom, jó munkám van jó fizetéssel. Ha szereti amit csinál, felőlem keressen minimálbért, csak ne legyenek komplexusai.
2020. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de kár, hogy a való életben mást lát az ember :))
2020. okt. 31. 14:53
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
4 Nekem a legtöbb barátnőm, kolléganőm úgy gondolkodik, mint én, de ez a szűkebb köröm, nyilván én is sok ellenpéldát látok.
2020. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha most ismerkednék, részemről annyi lenne, hogy el tudja magt tartani normálisan, nem fillérezve. Azt nem várnám el senkitől, hogy annyit keressen, mint én, mert átlag fölött keresek (500 körül jelenleg).

De ez csak elmélet, amúgy férjnél vagyok, a felét keresi kb az én fizumnak. Tökre nem érdekel, összedobva elég jól eléldegélünk.

32N

2020. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Nekem mindig annyi volt az elvárásom, hogy legyen bejelentett munkája, a fizetéséből pedig jöjjön ki. Nem kérdeztem egyik barátomtól sem mennyit keres.

Nem azért vagyok valakivel, hogy eltartson.

2020. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy mennyit keres. Jusson neki lakhatásra, rezsire, közös programokra, ne nekem kelljen az ő részét fizetnem.
2020. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem érdekel, hogy mennyit keres. Az érdekel, hogy legyen munkahelye és legyen tisztességes férfi, és, hogy ne rajtam élősködjön. Ennyi.
2020. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!