Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön élő párok! Ti szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön élő párok! Ti szoktátok nézegetni, hogy a másik mikor volt elérhető messengeren/instán?

Figyelt kérdés
Reggel, napközben, este stb. Hogy mikor aktív, mikor nem elérhető, gyanús-e ha túl sokáig nem elérhető (mondjuk olyan embernél, aki gyakran fent van) stb. Ti is meg szoktátok nézni, vagy ez beteges dolog és szokjak le róla sürgősen?
2020. nov. 5. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Te beteg vagy
2020. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez abszolút érdektelen infó mikor az emberek nagyrésze úgy is "elérhető" állandóan, mert a telefonon be van jelentkezve, függetlenül attól hogy épp nézegeti-e...

Utoljára úgy 10 éve mondott bármit ez, hogy aktív-e valaki.

2020. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb embernek egész nap be van kapcsolva, de csak akkor néz rá, ha épp üzenet érkezik.
2020. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hát látszik, hogy ténylegesen mikor, mert nem csak az elérhetőt jelzi, hanem azt is, hogy pl 5 perce, 10 perce, 1 órája stb. Minden ki van írva. Egyébként szerintem is beteges dolog és szeretnék leszokni róla, csak nem megy. Kíváncsi voltam, hogy más is csinálja-e.
2020. nov. 5. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem vagyok elmebeteg, kötődési zavaros vagy extrém bizonytalan. Ha az lennék inkább felkötném magam, ki akar így élni?
2020. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
na a messenger pont olyan, hogy beléptem 30 perce, azóta már rég vonaton vagyok, de még mindig zöld. Ebből semmit sem tudsz levonni, plusz nekem futa háttérben egész éjszaka a telómon, szóval egész éjszaka online vagyok...ja nem :D hány éves vagy, 15?
2020. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!