Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan keres az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan keres az exem aki megcsalt?

Figyelt kérdés

Most azzal nővel van együtt, elhagyott miatta,én maradtam a házban 14 évet töltöttünk együtt. Én szeretem őt, elvileg ő is engem, de jobban szereti a másik nőt? Vissza akarom kapni, de hiába teszek meg mindent mégis vele marad, most vele él. Mit tehetnék hogy engem válasszon? Vagy már választott? De akkor miért akar találkozni, meg miért fekszik le velem?


34N/36F a Nő pedig 26 éves



2020. nov. 6. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Visszakaphatom még
Felejtsem el
Nem tudom
Kifejtem kommentben
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt pasid egy undorító féreg. Semmi tisztelet nincs benne, elhagyott, de visszajár veled kufircolni, amikor tudja hogyan érzel. Kapard össze magad a padlóról, szedegesd fel a maradék önbecsülésed és zárd ki ezt az embert az életedből egyszer és mindenkorra. Ez nem szeret, hanem csak használ.
2020. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már választott akkor, amikor megcsalt téged vele.

Elmondhatod a barátnőjének, hogy még téged is húzogat, de ha az is olyan (már ne haragudj, de) buta, mint te, akkor megbocsát neki és visszaengedi és megint te maradsz hoppon.

Legyen becsületed és hagyd a picsbe, nem ér annyit, keress mást. Aki egyszer hűtlen volt, mindig is az lesz. Vagy neked ez megfelelne? Eltűrnéd?

2020. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tehetnel? Mondjuk ne alazd magad meg tovabb es viselkedj uri no modjara!
2020. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Engem csak annyi érdekel, hogy neked tartásod vagy erkölcsöd nincs? Vagy egyik sem?
2020. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Téged megcsalt a jelenlegi nőjével.

Őt meg veled akarja megcsalni.

Felhvnám a nőjét és lejátszanám, megmutatnám neki,

aztán kiiktatnám az életemből, blokkolnám az e-mailjeit és

a telefonszámát.


A volt párod egy gerinctelen alak.

2020. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy bazdmeg!!! az ilyennek a himvesszőt a torkába de komolyan.
2020. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, babám, eddig sem az eszedért szeretett, meg most is csak a kósza numerákért keres.
2020. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!