Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a pasi, aki folyamatosan csalja a feleségét, szeretheti attól még?

Figyelt kérdés
Ha valaki egész házasságában folyamatosan csalja a feleséget, vajon szerelmes bele? Szeretheti a nőt?

2019. márc. 17. 13:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Logikátlan társadalmi beidegződés, hogy aki szerelmes a másikba, az nem léphet félre. Sokan pl. azért lépnek félre, mert hiába szeretik a másikat, az ágyban nem kapnak meg valamit. Ettől még szeretik a másik felet, de ugyanúgy gáz marad a félrelépés.
2019. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Szeretni szeretheti, de tisztelet egy csepp sincs benne a nő iránt, szóval a szeretete sz.a.rt sem ér.
2019. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom. Nem mondom hogy nem mert ennél talán komplexebb a dolog. De ha az ember szerelmes valakibe, imádja, akkor hogyan tud valaki máshoz úgy közeledni?

Most éppen szingli vagyok és nem vagyok szerelmes de voltam az és visszagondolva emlékszem hogy elképzelni se tudtam hogy máshoz közeledjek.

És igen itt jön a tisztelet. A megcsalás megaláztatás. Ha megalázod nem tiszteled.

2019. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Ha az ember szerelmes akkor fizikailag képtelen megcsalni. Ha nincs már szerelem csak szeretet akkor sem igazán. Mert az emberi szeretettel együtt jár a tisztelet is, az pedig megint csak kizárná a megcsalást. Aki folyamatosan félrelép az kicsit sem szereti a párját, semmilyen formában.
2019. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%
Na, az #1-es válaszomban a #4-eshez hasonló logikátlanságról beszéltem. A szerelem és az erekció egymástól függetlenül is létezik...
2019. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

Igen, attól még nagyon is szeretheti!

Én legalább is imádom, mert okos, értelmes gyengéd stb. stb. képtelen lennék rosszat mondani róla! Ráadásul a gyerekeim édesanyja. Soha az életben nem hagynám el.

De le szoktam feküdni másokkal is, mert nagyok az igényeim, amit ő egyedül nem képes kielégíteni.

Feküdtem le jobb nővel, de eszembe sem jutott volna miatta (bárki miatt) elhagyni a feleségemet!

Ez van.

2019. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%

Csaltam meg olyat, akibe szerelmes voltam, de valami hiányzott.

Ha már nem szerettem volna, akkor egyszerűen szakítok, és összejövök a másikkal.

Eszembe se jutott ilyen, és a szeretőnek is világos volt, hogy nem fogok szakítani miatta.

2019. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
16%

ne keverd a szeretet és a szerelem fogalmakat. nem ugyanaz a kettő.


létezhet-e szeretet szexuális vágy nélkül vagy egyenesen úgy, hogy undorral tölti el a szexualitás gondolata is a szeretetének tárgya irányában? lehet ez a szeretet olyan erős, hogy akár az életét is adná a másikért?


hát persze. szülő-gyerek, testvérek, de akár barátság is lehet ilyen.


tehát a válasz az eredeti kérdésre igen. szeretheti

(bár tény, hogy azért túl sok esélye nincs)


a szerelem egy más kérdés.

egyrészt mi a szerelem? mitől más, mint a szeretet?

másrészt gyakran összekeverjük (mindkét oldalon) a szerelmet és a birtoklási vágyat.


ha pedig összekevertük, akkor meg nyilván. a birtoklás az olyan, hogy én azt csinálok, amit akarok, meg ő is azt csinálja, amit én akarok.


de, hogy igazi, valódi szerelem? előbb tudni kéne mi az...

2019. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem!
2019. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem ennyire egyszerű, hogy ha nem csalod meg, akkor szereted, ha meg megcsalod, akkor nem. Ismerni kellene több körülményt.
2019. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!