Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom kiszívta a nyakamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kiszívta a nyakamat meg a mellemet. Mikor fog elmulni a piros folt? Hogy tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 00:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jaj,gyerekek,ne vitatkozzatok már ilyenen!!Az a helyzet,hogy ez a dolog bárkivel megtörténhet!!Heves szex közben velem is előfordult,hogy a páromnak a vállán akkora foltot hagytam,hogy ihaj!!Ellenező eset talán egy volt,de ez nem is vele,hanem a legelső barátommal még tinédzser koromban!Ő a nyakam közepét szívta ki,jól látható helyen,nem is nagyon tudtam akkor takargatni!Őszinte leszek,nekem marha kellemetlen volt,a srác nővére egész nap cikizett vele!!A minap láttam egy 16-17 körüli fiatal párt,na,nekik kb.úgy nézett ki a nyakuk,mintha valóban komoly vámpírtámadás érte volna őket!!Hát,az tényleg undorító volt!!Szóval,őszintén,én nem nézek le senkit emiatt,mert sajnos tényleg előfordul,hogy foltokat okozunk másoknak,de valahol ez olyan,hogy nem feltétlen tartozik a nagyvilágra,mi is folyik a hálószobánkban!!Mostanság nagyon divat a kendő,legalábbis errefelé Németo.-ban...én egy pár napig azt tekernék a nyakamra,kiegészítőként..mert szerintem a púder csak halványít,legfeljebb nem lesz annyira feltűnő,de a bizonyítékot nem tünteti el teljesen.:)
2010. aug. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Apró belsővérzést okoz, ahol ki van szívva. Hát, szerintem nem tesz jót, mindamellett röhejes, ha direkt egy hatalmas folt van a nyakon (is). Amit jaj, sehogysem tudok eltűntetniiii. (pl. osztálytársaim, akik 1 hete járnak és totál szerelmesek)

20/L

2010. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha még friss "sérülés", akkor fogj egy fogkefét, meg citromlevet, és dörzsöld bele a citromlevet, fésülő mozdulatokkal.

Jártam már így én is, és 10-15 perc sikálás után halványodott.

Remélem tudtam segíteni, nekem bejött.

2010. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Én mindig úgy tüntetem el h bekenem testápolóval és fésülöm.

Nekem nagyon bevált.1-2 nap alatt elmúlik.

2010. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mit ugat bele a sok barom, ha másnak ez izgató? Én is szeretem. Fogjátok már fel, hogy nem ti diktáljátok kinek mi jó...
2010. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

vámpírhajlamokkal rendelkeznek na.

szerintem felesleges eltüntetned, senkit nem fog érdekelni, ez magánügy, majd elmúlik a melledet úgyse látják az emberek ha fel vagy öltözve, a nyakad meg.. hát a hajad eltakarja vagy alapozóval, de gyorsabban gyógyul, ha nem kensz bele vegyi anyagokat.

nem egy őrült idő míg elmúlik

2010. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!