Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond az, ha én teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, ha én teljesen átlagos kinézetű férfiként csak egyértelműen szép lánnyal tudnék járni? Olyannal, akire 10-ből legalább 9 férfi azt mondaná, hogy vele ő is járna? Nem tudnék szerelmes lenni olyanba, akinek nincs nagyon bájos arca.

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, de lehet, hogy nem fog összejönni.
2020. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond, sok sikert!
2020. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Külsőre olyan lányhoz illenék inkább, akire azt lehet mondani, hogy "végülis nem néz ki rosszul" vagy "egész jól néz ki", de beléjük nem tudnék szerelmes lenni, mert nem tetszenek igazán, teljesen semlegesek számomra.
2020. nov. 7. 11:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel a csalódásra, mert ő valószínűleg olyan férfinak fog igent mondani, aki szép arcra, mert őhozzá pedig olyan illene.
2020. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de én sem vagyok ronda, sőt, amikor mosolygok, egész helyes vagyok szerintem. Ha 10 nőt megkérdeznénk, mindenki azt mondaná rám, hogy átlagos vagy valamivel átlag feletti, de nem tipikus jóképű.
2020. nov. 7. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Legyen sok pénzed és probléma megoldva.
2020. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"tudnék "..."mondaná" ...." járna" Hodits meg egyet és kiderül. Amig azon szenvedsz, hogy milyen kellene addig elhoditják elöled az összeset!!!
2020. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem racionális dolog. Nem tudhatod, kibe fogsz beleszeretni. Most azt gondolod, az általad idealizált lánytípusba. Aztán jön egy csaj a boltban, beszélgettek, és minden tök jó, és megérzed az illatát, és gyorsabban ver a szíved. Pedig tök átlagos. De mégsem. Mert imádnivaló, ahogy mosolyog, meg cuki a gödröcske az arcán, és úgy tud nézni, hogy megőrülsz tőle... És alig várod, hogy újra találkozzatok.


Az idealizált lány képét meg kirakod a gépeden háttérnek, de egy idő után már csak kép, semmi több.


A szerelem így működik.

2020. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen rendben van, de volt már barátnőd!? Hány éves vagy, voltál egyáltalán szerelmes? A szerelem nem azt jelenti, hogy messziről nézegeted a legszebb lányokat, és felruházod a fantáziád alapján a legjobb tulajdonságokkal, de odalépni sosem mersz, az csak egy ábránd kép.
2020. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neked gond. Mission impossible.
2020. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!