Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond az, ha én teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, ha én teljesen átlagos kinézetű férfiként csak egyértelműen szép lánnyal tudnék járni? Olyannal, akire 10-ből legalább 9 férfi azt mondaná, hogy vele ő is járna? Nem tudnék szerelmes lenni olyanba, akinek nincs nagyon bájos arca.

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond, csak ne csodálkozz, ha nekik nem te kellesz az évek meg csak telnek majd...
2020. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem a bájos arcból áll.. És nem te döntöd el kibe leszel szerelmes, kihez kezdesz el vonzódni.

Egyébként Simán lehet. Láttam már nagyon "nem egy szinten mozgó" párokat, mindkét oldalról.

De attól hogy bájos az arca, és megkapod, az évek rá fognak világítani, hogy erre az egyre nem lehet párkapcsolat építeni.

Persze, azért sok sikert, hátha leszel ilyen szerencsés, hogy mindkettő összejön.

De ha erre építesz, állandóan tovább kell állnod, ha az évek múlásával kivésné lesz bájos..

2021. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!