Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkozik még a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik még a mai napig azzal az ex nőjével, aki átverte, és eközben lenne neki lehetőség egy új kapcsolatra?! Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel megismerkedtem. Neki volt ugye az ex barátnő, akiről azt mondta a pasi hogy nagyon csúnyán átverte őt, mindennel, például kamu terhességet hazudott neki az exe, stb...

Engem igazából ez nem is érdekel. Nem alkotnak egy párt, és megígérte a pasi hogy nem foglalkozik vele többet, mivel annak a csajnak is van már állítólag új pasija. Oké, egy ideig még hallgattam ezt azt hogy az ex barátnő a téma állandóan.


Érdekes hogy ez a pasi utálja az ex barátnőjét, mivel olyanokat ír róla, hogy ihaj-csuhaj, megalázza Facebok-on, stb, tehát valahol elhiszem hogy le van zárva a téma.


Erre egyre szótlan maradt a pasi, egyre csendesebb, egyre kevesebb érdeklődést mutatott felém, egyre eltávolodott tőlem, nem válaszol, nem ír, nem hív, mintha már nem is jelentenék neki semmit.


Hallom ma megint párszor felhívta őt az ex barátnője telefonon, de az nem derült ki miért, csak a pasi panaszkodott hogy micsoda elmebeteg az ex barátnője és mennyire ki nem állhatja.


Nade, ha ennyire ki nem állja miért veszi fel neki a pasi a telefont?!

Miért áll vele szóba a mai napig amikor elméletileg ezt már lezárták?

Miért nem velem foglalkozik, és miért fontosabb az ex?

Az az ex barátnő minek hivogatja a mai napig telefonon, ha van új pasija?


Segítsen nekem valaki, valami tanáccsal mert kezdek bele őrülni a dologba...


Ja, és azt sem tőle tudom hogy hívta ma az exe hanem egy közös ismerős mondta hogy többször is hívta, de hogy minek azt isten tudja...


Állítólag utálják egymást, gyakorlatilag meg ez van.


Az a helyzet hogy valamilyen szinten hiszek a pasinak, hiszen tényleg nyilvános posztokban annyira megalázza az ex barátnőjét, és olyanokat ír róla hogy hú...


De miért veszi fel neki a telefont? Több mint 4 hónapja nincsenek együtt, akkor ezt miért kell még?


És miért ingorál engem azért mert az exe hivogatja?


2020. nov. 7. 20:42
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
60%

Sértett önérzet.


Ennyi az oka. Az exe még mindig a fejében van.

2020. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Értem és hallgattam is rengeteget arról hogy hogyan verte át őt az az ex csaj.

Tényleg borzalmas, de több mint 4 hónapja nincsenek együtt, vége, annak a bolond kamu terhességet hazudó ex barátnőnek is van új párkapcsolata, miért hivogatja a pasit a mai napig?!

Ennek én iszom meg a levét mert ezért ignorál engem a pasi.

De szerintem én nemsokára húzok egy vonalat és befejeztem vele.

Ha neki fontosabb az ex barátnő szidása, és filozófiálása milyen és mit miért csinál akkor... Én megszűntem...

2020. nov. 7. 20:49
 3/20 A kérdező kommentje:

A vicces az egészben hogy nagyon-nagyon

jól elvagyunk, de ennek ellenére néha napokra eltűnik a pasi. És van egy érzésem ennek az az oka hogy kavar az ex barátnő...


De nem értem. Miért nem lép túl rajta?

2020. nov. 7. 20:53
 4/20 A kérdező kommentje:

Lehetnénk együtt relatíve boldogan, de ő...

Ő azzal foglalkozik hogy szidja az exét, és telefonálgat vele...

2020. nov. 7. 20:54
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
71%
Khm, egész véletlenül nem dugnak, alkalomadtàn?
2020. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha le lenne zárva, akkor nem írna olyat h ihaj csuhaj, szimplán csak nem foglalkozna vele, ugyanis teljesen kozonyosen állna hozzá. Nem lépett meg túl rajta, de majd leesik neked ism
2020. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
"Érdekes hogy ez a pasi utálja az ex barátnőjét, mivel olyanokat ír róla, hogy ihaj-csuhaj, megalázza Facebok-on, stb, tehát valahol elhiszem hogy le van zárva a téma." ..... ha utálja, és megalázza őt nyilvános posztokban, akkor biztos lehetsz benne hogy nem közömbös még neki a csaj.. ami annyit jelent hogy nem zárta le.. ha lezárta volna, akkor nem foglalkozna vele. Ha ennyi indulatot ki tud váltalni a csaj, akkor ott még vannak érzelmek... sajnos
2020. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát... Konkrétan le qrvázta őt és sok mindennek lehordta a posztjában ezen túl... Akit szeretek azzal nem igazán viselkek így legalább is én.
2020. nov. 7. 21:17
 9/20 A kérdező kommentje:
Viselkedek*
2020. nov. 7. 21:17
 10/20 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, ha ennyire utálják egymást es új párkapcsolata van a csajnak, a pasinak kialakulóban velem ugye, akkor mi beszélni valójuk lehet telefonon?
2020. nov. 7. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!