Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem elég szép egy nő akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem elég szép egy nő akkor csak szexre használják a pasik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 17:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Na, lepontoztak a feleségek. Amúgy én is feleség vagyok, ettől függetlenül látom, hogy nem a szépségkirálynők tolonganak az oviban a gyerekükre várva. Lehet újra lepontozni, anyukák.
2020. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%
Ja persze, feleségek, meg anyukák... Ezen az oldalon csak olyan nők vannak, akik férfiak.
2020. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Lepontozás! Lepontozás! Lepontozás! Szerintem a gyk újragondolhatná ezt a pontozási rendszert, mert én már egyenesen hányok ezektől a 70-90%-os egoista emberektől. Véletlenül sem írom azt, hogy gátlásos és irigy nők, akiknek rossz lapot osztott a sors.


A stílust meg pontosan ők provokálják ki. Sőt, már lassan hányok a felnőtt kapcsolatok témaköreitől is, mert értelmes kérdések hiányában csak trollkodást és csillámpóni szivárvány hányást látok.

2020. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlen, lenne/van, aki az embert nézi/nézné benne.
2020. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
A valóság szerencsére nagyon más, mint amit a gyakoris pasik prezentálnak, hogy így kihasználják a nőt, meg úgy és meg is érdemli. :) Az életben nem ilyen a legtöbb pasi. Szerintem ezeket amúgy 10-12 éves gyerekek írogatják ide, hogy keménynek érezzék magukat.
2020. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

Drága kérdező.


Szexnél elsődleges szempont a külső, az, hogy jól nézzen ki, szép legyen, szexi.


társnak kell a szép kívül és kell a szép belül is.

2020. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
9: Te már csak tudod... De, elsősorban azzal, mert a szexhez nem a 200-as iq meg egyéb emberi kiválóságok kellenek. És bár itt, a gyk-n nagy divat azt állítani, hogy a férfiaknak mindegy, csak lyuk legyen, ez valójában nem igaz, max. a legeslegalja rétegre. Kicsit is tűrhetőbb fickó válogat, ennek megfelelően engem levegőnek néz, eszében sincs rám fanyalodni. De persze körbe lehet ezt magyarázni mindenféle gyönyörűen hangzó elmélettel...
2020. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
38%
17. Osztom! Nekem sosem volt mindegy kivel állok le. Kifejezetten megvolt az ideálom külsőleg és belsőleg. A feleségem pontosan fedi ezeket. Életemben 1X volt egyéjszakás kalandom, nekem ez az ismeretlenül dugok valskivel nem jött be. F/45. Ja és nem az az elborult agyú aki itt a gyk-n ontja a h*lye kérdéseit! :D
2020. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
17# Akárhogy nézem, még mindig a személyiség dönti el, hogy kivel lehet szexelni és kivel nem, mert az igénytelen emberek néznek ki igénytelenül és vannak igénytelen egészségügyi állapotban, ami miatt nem lesznek vonzóak.
2020. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Még arra se...
2020. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!