Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem szeretik a fiatalabbnak kinéző, babaarcú lányokat?

Figyelt kérdés
A 23 évem alatt még egy pasi sem próbálkozott be nálam. Pedig normális lánynak tartom magam, nem bulizok, kedvesnek meg aranyosnak mondanak, visszahúzódó, szerény vagyok. Egyetem mellett dolgozok. Ebből áll az életem, mosolyogni is szoktam nem is keveset. Más lányok ujjára jut 10 fiú, én meg örülnék, ha egy fiú érdeklődne irántam.
2020. nov. 10. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy babaarcú vagy, de az még nem jelenti azt, hogy egyértelműen szép arcú lennél.
2020. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha tényleg ilyen vagy, akkor valóban nem értem miért nem próbálkoztak nálad még. Én csúnya vagyok, de azért páran nálam próbálkoztak már.

De azért az a szerény jelző nem igazán illik rád, így írásod alapján - hagyjuk meg.

2020. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem az álmaim nője lennél, szerintem nem ezzel van a gond. Viszont ismerkedsz-e eleget? Egyetem+munka és ennyi?
2020. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi fiú van a csoportodban, mennyi fiú van a munkahelyeden.

Ez olyan, hogy én elég nehezen ismerkednék nőkkel a szakomon, ha 95%-ban az ellenkező nem jár velem egy szakra. Melóhely ugyan ez.

Kérdés, hogy mennyire vagy belefeletkezve a mobilodba, mennyire sietősen sétálsz utcán mert sok nő alapból utcán elhajt ha utcán próbálkoznak.


Illetve, talán a legszemetebb kérdés, de őszinte.

Milyen az alakod, és milyennek látod magad? Ha szét vagy folyva akkor úgy nyilván kisebb embernek tetszel, mint arányosan, vagy kinézeted úgy alapból milyen. Ezeket mind csak te tudod.

2020. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem nem az arcod az oka, hogy nem kezdeményeznek, kérlek ne vedd sértésnek!


A babaarc,fiatalos külső a férfiak javànak bejön.

2020. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hellmano ***** válasza:
62%
Lehet nem baba, hanem baltaarcú vagy :)
2020. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mert nem jársz sehova. Hasonló lehetek, mint te a leírásod alapján, de velem is mindig ez volt a baj, nem nagyon tudtam emiatt ismerkedni, maximum a munkahelyen.
2020. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezt mintha én írtam volna. Azért mert abból a sok pasiból szinte az összes hulladék, szexre kihasználós megcsalós lúzerek. A normálisak meg olyanok mint te hogy minden idejüket leköti az egzisztenciateremtés. Azt hiszem jobb lesz addig várni amíg a családalapítás előtérbe nem kerül.
2020. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

A saját koromnál sokkal fiatalabbnak tűnő, babaarcú lányként nem tapasztalok ilyen problémát.

Szóval szerintem nem ez az oka a sikertelenségednek.

2020. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Valami még is csak sántít...
2020. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!