Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem szeretik a fiatalabbnak kinéző, babaarcú lányokat?

Figyelt kérdés
A 23 évem alatt még egy pasi sem próbálkozott be nálam. Pedig normális lánynak tartom magam, nem bulizok, kedvesnek meg aranyosnak mondanak, visszahúzódó, szerény vagyok. Egyetem mellett dolgozok. Ebből áll az életem, mosolyogni is szoktam nem is keveset. Más lányok ujjára jut 10 fiú, én meg örülnék, ha egy fiú érdeklődne irántam.
2020. nov. 10. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%

Én most 25 vagyok és szerintem 18-nak hisznek, ami nagyon zavaró, szóval teljesen megértelek..

Amikor 18-19-20 voltam és elmentem bulizni, akár fiatalabb lányokkal, azt kaptam, hogy 14-15 vagyok, pedig én voltam a legidősebb :D


Vagy amikor 21 voltam azt mondták a pasik, hogy max 16 vagyok... szóval tudom tényleg milyen ez.. pláne ha pasik mondják, mert azt az érzést kelti, hogy gyereknek hisznek, mondjuk még gázabb, ha egy olyan aki nekem bejönne és elnéz fiatalabbank.


Én is normálisnak tartom magam és azt mondanám, hogy a tapasztalataim szerint igen kevés pasinak jön be, ha fiatalabbnak nézel ki, hiába dzólják le a műszempillás, műhajas, műmelles lányokat akik 20 évesen kinéznek vagy 28-nak, 30-nak, mégis ez kell nekik a mai világban sajnos... :/

2020. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 22 múltam és max 17 évesnek néznek.Pedig nem is vagyok 40 kilós kislányos alkat.Az arcom mégis csak egy gimis kiscsajét kelti.Nálam sem próbálkoztak soha,nem vagy ezzel egyedül.
2020. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

30 éves vagyok, amikor ezt közlöm egy udvarló egyetemistával, általában lemegy hídba, mert nem hiszi el. Igazából én se mindig hiszem el, mert tényleg max 20-nak nézek ki, amire rátesz, hogy alacsony és vékony vagyok.

Ellenben soha az életben nem volt gondom a férfiakkal. Jelenleg 5 éve párkapcsolatban élek, nyár óta menyasszonyként.

A visszahúzódó természeted lesz inkább az oka. Senki nem szívesen kezdeményez olyannál, aki nem kommunikál könnyen, nen ad visszajelzést, félénk... Stb. Kivéve nyilván, ha extrém szép. De egy nyitottabb, barátságos, humoros nőnél/férfinál bárki szívesen kezdeményez, akit érdekel.

2020. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom nagyon kíváncsi lennék rád! Nem azt mondom nem hiszek neked,de nem tudom elképzelni azt hogy nem próbálkoznak, ha csak te magad valamiért nem állítottál be valamilyen erős szűröt hogy bizonyos rétegnek hiába kelted fel a figyelmét, az te figyelmen kívűl hagyod!
2020. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!