Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire működik egy kapcsolat 28 éves fiu és 17 éves lány között?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a felháborodást, szerintem simán működhet. Nem a kortól függ az érettség, nem mindenkinek célja 1 hónap után összeköltözni, közöskassza és gyorsan tervezni a gyerekvállalást, meg 28 évesen sem. Amilyenek a 30as férfiak az ismeretségi körömben, hát... A 20-21 éves barátnőim többsége érettebb náluk.
2021. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
62%
Hát 41-es válaszoló, ha olyanok mint az előtted lévő, "aki lekúrná a csajt", akkor igazad lehet 😂
2021. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
19%
Most mondd, hogy nem húznál meg egy feszes tinit.
2021. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
67%
41. Sokat jártam szórakozni és tanult 20-21 évesek között nem láttam normálisat mindegyik visongot hülyeségeket beszélt..
2021. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
53%
Úgyis csak a feszes test számít. Genetikailag a tökéletes utódnemzés a cél. Beszélgessetek egy 60 éves professzorral, ő biztos érett szellemileg. de gondolom nem kéne. Nem kell a képmutatás. Pukizni mindenki szokott.
2021. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtem a párommal 17 éves voltam, van köztünk 8 év korkülönbség, és együtt vagyunk 6 éve.

Van erre is példa, ahogyan arra is, hogy sokan a korkülönbség miatt mennek szét x év múlva.

Nekünk lett jövőnk, sok küzdelem árán, de lett.

Már van saját lakásunk is, együtt élünk 5 éve.

2021. ápr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy baráti társaságom van, közös érdeklődési kör, hobbi.

Sok korosztályt felölel, kb 16- 40 -ig.

Na, a két eüberke, akik összejöttek, pont ilyen korúak. A srác, egy nagyon rendes kedves, a csajszi is. Eleinte féltek mit szólnak hozzájuk az emberek.

És amúgy így leírásból, én is azt gondolnám hogy gond van fejedben. De ismerve azt a két embert.. Ők nagyon egymásra találtak, és nagyon aranyosak együtt. Nem igazán látszik a korkülönbség. Most már pár évvel idősebbek. Nem tudom volt e kezdetben nehézség, a lány szülei teljesen elfogadták, és nagyon kedvelik a srácot. Nagyon kedves, összetartó pár.

Szóval van jó példa rá az életemben, hogy működik, és okés.

2021. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
63%

Tiszta szégyen hogy 28 évesen 17 évessel kezdesz.

Lassan 30 vagy, egy felnőtt férfi. Mit akarsz egy középiskolástól?

2021. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván egy szűk p*ncit.
2021. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!