Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmes párok jelenléte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmes párok jelenléte színesíti a világot?

Figyelt kérdés
Végülis, olyan emberek, akik szeretik egymást, szebb tőlük a világ.
2020. nov. 12. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem véletlen, hogy amikor szerelmes az ember, akkor egy csomóan hajtanak is rá általában, mert egyszerűen érezni belőle ezt az egészet."


Az ilyen rá hajtókat nevezem én zsigeri férgeknek, már bocs. Hogyan működhet egy ember ennyire csak és kizárólag ösztönből? Pfejj. Saját magát teszi méltatlanná arra, hogy embernek nevezzék.

2020. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A látszat sokszor csal, ezért nem: az utcán megy a kézfogásos menetelés, otthon meg röpködnek a tányérok, de azért a FB-re tegyünk fel egy korzikai nyaralásos képet??? Na ne...
2020. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

igen 12-es ilyenektől hányni tudna az ember.


Főleg amikor ismered személyesen is az adott párt..és tudod mi megy otthon.


Dehát ilyen milliónyi van sajnos....

2020. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#11 ebben semmi rossz nincs. a másik lehet nem is tud róla, hogy miért sugárzik belőled ez a dolog, nem is tudja esetleg hogy van valakid, akivel épp van ez az érzés és ezért. ő csak a hatását látja és az vonzani kezdi.
2020. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor a kapcsolatom elején voltam majdnem repdestem a boldogságtól, folyamatosan nevettem, vagy mosolyogtam, de az összes környező ember morcosan vagy lenézőn bámult. Most hogy szakítottunk én bámulok morcosan és lenézőn az ilyen idegesítő kis rózsaszín felhősökre.
2020. nov. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"ő csak a hatását látja és az vonzani kezdi"


Pont ezért tartom az ilyeneket ösztönvezérelt nyomiknak. Még a saját érzéseivel sincs tisztában az ilyen, csak megy utánuk, mint egy kábszeres.

2020. nov. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!