Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizgatok egy sráccal.Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal.Ő 27,én 25 vagyok. Túl vagyunk 3 randin,az utolsón csokolóztunk,eddig minden klappol és úgy gondolom hogy lesz folytatás?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy petefészek daganatom van,az lenne a fair ha már most elmondanám neki.

Ti mit gondoltok erről?


2020. nov. 13. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Nincs olyan diagnózis, hogy "petefészek daganat"
2020. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod neki hogy van egeszsegugyi problemad persze ha normalis a srac megerti es melletted lesz:) egy helyen laktok? Akkor el is kiserhet vizsgalatra akar.. Bar az ilyen lovagok nem leteznek ilyen koran:D
2020. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jól is hangzik,de alapból a vírus miatt nem kísérhet el senki

Félek hogy reagálna,mert az is lehet hogy később nem lehet gyerekem.

2020. nov. 13. 18:15
 4/6 BeefEater ***** válasza:
80%

Mondd el! Ha most azt mondja, hogy emiatt nem folytatja, akkor az idődet inkább olyanra fordíthatod, aki kész támogatni amikor arra lesz szükséged.


Én biztos, hogy nem hagynám abba emiatt az ismerkedést.

2020. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el.Ha elhagy miatta,akkor inkább most mint amikor már elmélyül a kapcsolatotok.
2020. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen mond el neki
2020. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!