Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20f beszélgetek egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20f beszélgetek egy 17 éves lánnyal messengeren 1 hét beszélgetés után megkerdeztem hogy nem e lenne kedve személyesen is találkozni és megismerni egymást? Folytatás lent:

Figyelt kérdés

Akkor azt mondta hogy meg beszélgessunk itt messengeren és később találkozzunk. Holnap lesz napra pontosan 2 hete hogy beszélgetunk és gondoltam meg kérdem majd megint tőle hogy most? Szerintetek ennyi idő elég volt? Vagy mit gondolnak ilyenkor? Mennyi időre gondolhatott? :)

A másik kérdés hogy amikor beszélgetünk ő nem nagyon kérdez tőlem semmit mindig én kérdezek és ő válaszol ez gond lehet?



2018. máj. 23. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar találkozni.
2018. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen kislány még. Gondolom még nem is volt kapcsolata így nem is nagyon tudja, hogy hogyan működik is igazándiból a kapcsolat.


Kérdezd meg újra, ha most se akar, akkor mond meg neki, hogy akkor itt a vége. Te szeretnéd a kapcsolatot tovább vinni, ha ő ebben nem partner, akkor nem vagytok egymáshoz valók.

2018. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat haver....ez minuszos lesz mar.
2018. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 peca1000 ***** válasza:
54%
Ha 1 héten belül nincs randi, akkor el kell tőle búcsúzni. Én régen a 3. napon már fel is vetettem a találkozót. Ha rá pár napra nem akart velem találkozni, akkor elhajtottam, szórakozzon mással. Veled is ezt teszi.
2018. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja tovább léptetni a kapcsolatot. Írod, hogy ő nem is érdeklődik csak válaszol a kérdéseidre. Ebből indulj ki!
2018. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!