Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha helyes magas atléta tipusu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha helyes magas atléta tipusu sràcok akikben kb hiba sincs külsöre nincs elàllo fülük foguk sem, nem szemüvegesek stb stb, azok mit esznek egy àtlag alatti "Marison"?

Figyelt kérdés

Nem egyszer làtok ugymond tökéletes sràcokat. .magas helyes latszik hogy erös de nem gyurosakrol irok, egy szàl elcseszett vonàsuk sincs, szèp arc stb.

Es közben hajolgatnak lefelé a 150-160 -an centis, lenött festett haju, full szürke hetköznapi "mamàs"öreges tipusu csajhoz. Es megsimitja a vàllàt kedvesen beszél meg àtkarolja.stb


Nekem olyan kisebbsegi komplexusom van ilyen sracok mellett akikhez szerintem minimum egy modell passzolna külsöre, es közben meg azt làtom hogy hozzam képest böven bénàbb csunyàbb csajoknak meg ilyen a baràtja en meg meg sem mernék mukkani sem mellettük.



#helyes sràcok otromba nökkel
2020. nov. 13. 20:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*nem gyúrósakról írok

*160-as csajokhoz

2020. nov. 13. 20:43
 2/22 A kérdező kommentje:

*a helyes magas srácok


Bocsi az elütésekért

2020. nov. 13. 20:44
 3/22 Hellmano ***** válasza:
51%
Lehet irigykedsz ezekre a lányokra. Vagy a fene tudja vagy az a bajod, hogy téged nem akarnak ezek a srácok? Nem tudom én elég sportos vagyok 204 cm-rel, kelendő típus, bár lehet nem ennyire magas srácokra gondoltál, mert nekem még 160 cm-es barátnőm nem volt :D De 175 cm alatti sem amúgy (kapcsolatra értem tartósra nem alkalmira, mert ott volt már alacsonyabb is).
2020. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem irigykedek. Èrtetlenkedek.

Én johogy nem jövök be.irtam hogy en speciel meg sem tudok ilyenek mellett mukkanni. A zavartsàgom az egekben van olyankor.

Erre azt làtom hogy mellettem joformàn meg egy rémnek tünö csajtjal rokonszenveznek.

2020. nov. 13. 20:56
 5/22 Hellmano ***** válasza:
39%
Mert a ronda csajoknak az egekben van az önértékelése és ezt elhiszik ezek a férfiak nekik (buták) és ezáltal megszépülnek a szemükben :D
2020. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akkor zsákutca.

En mindig az alacsony köpcös bénàkat fogom kapni akkor.

Nem szaporodom legalabb igy

2020. nov. 13. 21:12
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen tipikus dolog. A válasz meg tök egyszerű: Alapvetően a férfiak elvárásai kisebbek.
2020. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt miért mindenki a magas, szőke nőket tartja szépnek? Én meg ezt nem értem?
2020. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert átlag alatti Maris átlag feletti színvonalon furulyázik az ágyban.
2020. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Mert nyitottak, kedvesek, aktívabbak a szexben.


Neked is ennyi lenne a dolgod és máris találnál magadnak értelmes férfit. De persze te is csak a jóképű, sportos férfiakra mész, szóval meg is érdemled a szenvedést...

2020. nov. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!