Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Velem valamiért mindig az van hogy legtöbbször jóképű, aranyos srácokkal csak buszon vagy vonaton találkozom. Többször mindig szemezek velük, mint ugye ma is, de több sosem lesz és ez nagyon zavar, mert máshol nem igazán botlok bele ilyen emberekbe.

Ti is így látjátok vagy csak én vagyok túl béna ehhez az egészhez?



2020. nov. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Én jóképű srác vagyok..

Velem is szoktak buszon szemezni..

De hogyha nem látom egyértelműen hogy tetszem neki vagy azt hogy benne lenne akkor nem megyek oda szólni hogy : jajj de szép az élet.. :D


Adj jeleket! Például mosolyogj rá amit tudom nehéz maszkban... :D

De pl ülj le mellé és abból már veszi a lapot..

Én még kérdezném hogy meddig mész, van-e táskád segítsek-e levenni, haza kísérhetlek-e stb..

Szóval valami jel kellene, hogy ha azt szeretnéd hogy egy jóképű srác kezdeményezzen..

Mert az nagy bukfenc lenne ha oda menni minden egyes nőhez aki sokáig néz és megmondja hogy bocsi foglalt vagyok.. :D

Főleg buszon..:D


Szóval az kevés lesz ha csak szemezel vele!!



Üdv. Egy jóképű srác 😎

2020. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Velem is volt már ilyen többször is.
2020. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze az is benne van a pakliban, hogy akármilyen szépen nézel, de akkor sem tetszel a bizonyos fiúnak.. Akkor nyilván nem kell mondani hogy azért nem megy oda hozzád.. :D


Hanem inkább disszidál! 😂😂

2020. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az utazós szerelmek, én így hívom őket. :)

Mondjuk nekem a valódi szerelmem is a "buszról" lett. :)

Ha mindig ugyanabban az időben jársz suliba/dolgozni, meg a férfi is, akkor simán benne van, hogy valahogy előbb - utóbb összehoz titeket a sors.

2020. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1es

Többnyire sajnos eddig túl távol ültem tőlük, vagy pedig a mai emberke állt, de miután sokan leszálltak leült mellém. Apám mondta hogy vesz bérletet és mehetek, aztán addig haza nem jövök amíg meg nem találom😂 (nagyon el akarnak zavarni engem)

Maszkban igen nehéz mosolyogni, bár 3szor miatta mosolyogtam ma :)

Pár hónapja volt hogy egy másik sráccal vonaton szemeztem, vele viszont mindig összeakadt a tekintetünk, ugyan annál a megállónál szálltunk le, viszont egyikőnk se mondott semmit, meg amúgy rohantam a buszom után is...

2020. nov. 13. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!