Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordult veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult veletek, hogy akár a jelenlegi, akár korábbi kapcsolatotokban megpofoztátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte, hogy előző kapcsolatában adott egy pofont a srácnak. Nekem ez az első kapcsolatom, nincs tapasztalatom, hogy ez mennyire gyakori. A magam részéről nem tudnék nőt megütni, azt gondolom
2020. júl. 19. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
igen
2020. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem és ez egyáltalán nem normális. Az ilyeneket kerülni kell, mert előbb utóbb te is kapsz egyet.
2020. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült, hogy én is kaphatok egyet, de férfiként ettől nyilván azért nem tartok. Viszont gyerekkoromban sem igen kaptam pofont, hát felnőttként elég bizarr lenne kapni egyet.
2020. júl. 19. 22:48
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Én adtam de annak oka volt...alapjáraton nem bírom az erőszakot.
2020. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

En sajnos igen.

A végtelenségig provokált, bántott, ahol a legjobban fájt. Ki hozta belőlem a legrosszabbat. Soha többet ilyen kapcsolat.

2020. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fordult elő, és ha egy mód van rá, nem is fog. Gyűlölöm az agressziót.
2020. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam összesen 4 év alatt (amiből 3 évet exemmel voltam, 1 éve a pasimmal vagyok). De egyszer volt, hogy elvette a mobilomat, exem, nem adta vissza, oszt úgy a vállába haraptam hátulról, hogy az fájt neki. De alapvetően nem a természetem része, hogy erővel reagáljak.
2020. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ha visszaüt, abba belehalok.
2020. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3 Lehet, hogy érzed a veszted?:D Kitudja, lehet láthatatlan módon már kaptál:D Ezt sosem tudhatod:D
2020. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9. Kicsit világosabban? Mit szeretnél mondani?
2020. júl. 19. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!