Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy társkeresőről van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőről van egy lány, aki szexkapcsolatot akar, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Hát szóval van barátja , ellenben megvannak az effektíve nyomós indokai amit szintén értek. Én még akár bele is mennék, de valahogy az ilyen sose vonzott, nekem kell ahhoz érzelem is, vagy legalábbis ez a dilemmám.
2020. nov. 15. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bele. 24N
2020. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

volt ilyenben részem.

az volt a mániája a lánynak,hogy talizzunk,utána menjünk fel hozzám és minden előjáték nélkül erőszakoljam meg.

nem kicsit akadt fel a szeme,amikor teljesült az álma.


viszont palijukat megcsaló erkölcsi nulla féreg emberrel nem randizok.

2020. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem kiábrándító, ha más is dugja. Szóval ezt így tervezetten szerintem nem csinálnám. Ahhoz, hogy belekeveredjek ilyenbe ahhoz valami hirtelen felindulás kell nálam. Hirtelen beindulok rá, vagy részeg vagyok vagy valami nem szokásos. De ha józan eszemnél vagyok, akkor nem keresném az ilyet.
2020. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Milyen nyomós ok van amit még meg is értesz?Kapcsolatban áll, társkeresőre regisztrál, szexpartnert keres...számomra nem lenne olyan indok amit elfogadnék.

Gondolom fiatal, nem házas még, tehát ha annyira nem felel meg a párja változtathatna.


Én nem mennék ilyenbe bele.

2020. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A problémája az, hogy épp senki se dugja :D bizonyos férfiúi problémák miatt :D De nem is tudom igen ez kicsit olyan kiábrándító
2020. nov. 15. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert én nem akarok második lenni és nem szívesen lennék az aki belerondít más emberek kapcsolatába.


F

2020. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakítson, és keressen olyat aki normál kapcsolatban kielégíti.
2020. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
kamu kérdés
2020. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 hát ha nem szexel a csávójával egyáltalán akkor az javít a helyzeten amúgy.
2020. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne légy 3. fél. Ha annyira rossz lenne neki, szakítana és keresne mást.
2020. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!