Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttmaradnál a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttmaradnál a pároddal ha ezentúl nem szexelhettek?

Figyelt kérdés
Teoretikus kérdés
2020. nov. 15. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem? Mert mondjuk betegség miatt impotens lenne? Vagy mi?

Amúgy igen, de hosszú távon lehet próbálnék vele valami megoldást keresni.

2020. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Szingli vagyok, szóval én is csak elméletben válaszolok:

- kezdő kapcsolat esetén nem

- ha ő már a feleségem lenne, igen

- ha lenne közös gyerek, igen

- ha szerelmes lennék, igen (kérdéses, hogy mi lenne amikor elmúlik)

- ha nagyon szeretném, igen


Szexnek, vagy inkább a szeretkezésnek sok formája van. Egészségügyi okokból ezekből csak pár esik ki.


35F

2020. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez attól függ, mi az oka. Ha egészségügyi, akkor nyilván. Plusz hogy ez mire terjed ki. Csak ha konkrét behatolás nem lehetséges, akkor azért vannak más formák amik egyenértékűek az aktussal, így nem lenne hiányérzetem. Ha semmilyen módon nem akarna, nem tudna hozzám érni vagy én nem tudnék vagy akármi, akkor elengednénk egymást. De így kevés az infó, hiába elméleti a kérdés, ki kéne fejteni jobban.
2020. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2020. nov. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2020. nov. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha soha többet nem okoznánk egymásnak testi kielégülést?

Igen.


19/F

2020. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként megfelelő társ az életben és van rá magyarázat,hogy miért nem (nem csak annyi,hogy mert nem)akkor én megpróbálnám.
2021. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!