Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá, hogy manapság egy 18-26 év közötti prosti havi nettó 1,2 milliót keres, napi 1 óra óvszeres munkával, annyira minden férfi erre a korosztályra gerjed?

Figyelt kérdés

Egy ilyen korban lévő és nem csúnya/kövér csaj egy órás menetért, 40 ezer forintot is elkérhet. És nem kell hozzá még 8 általános sem, csak nőnek kell születni. Én egyetlen ember ismerek Magyarországon aki ennyit keres, egy banki vezető projekt fejlesztőt 30 éves szakmai tapasztalattal, óriási felelősséggel, és még ő is csak a bónuszaival, cafatériával meg fiszem-phaszom juttatásokkal együtt tud ennyit összekaparni, az alapbére alacsonyabb.

Ráadásul egy ilyen hölgy óvszeren keresztül nem is érintkezik gyakorlatilag a klienseivel, így kb. nem is igazi szex úgymond. Se fertőzés veszély, se fizikai érintkezés se semmi.

Viszont ez a magas tarifa csak ebben a korosztályban ilyen, utána gyorsan megy le egészen egy pár ezer forintra.

Csodálkoznak akkor, hogy miért nem talál magának barátnőt egy átlagos fiatal férfi, amikor az ilyen korú nőkre borzalmas vagy kereslet van minden férfi korosztályból?



2020. nov. 16. 16:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező azt a pasit aki 40.000ad egy dagadt gec. inek azt a legalantasabb utolsó patkanynak tartom

A prostit meg még annyiba se veszem

2020. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Viszont ez a magas tarifa csak ebben a korosztályban ilyen, utána gyorsan megy le egészen egy pár ezer forintra."


--> "Látszik, hogy halványlila fingod sincs a dolgokról."


Megnézném, hogy egy idősödő cigányqrvának ki fizetne 2 deci vodka árán kívül többet. Biztos azok is 40 ezerbe kerülnek ;)

És még engem nézel hülyének.

2020. nov. 16. 18:15
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Megnézném, hogy egy idősödő cigányqrvának..."


Nem megnézned kell, hanem hívd fel a rosszlányokon a 40-50 feletti nőket. Nem fognak átlagban kisebb összeget mondani, mint a 25 évesek. Nem mellesleg rengeteg fiatal vendégük van, bár némelyek kiírják, hogy 25 vagy 30 alatt nem fogadnak.

2020. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"És még engem nézel hülyének."


Igen, téged, mert kevered a szezont a fazonnal. A luxus prosti, a rosszlányokon hirdető lakásos prosti és az ut szélén álló alkesz/drogos prosti mind külön kategória.

2020. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát, ha az utcán állna egy tip-top jól öltözött természetes szőke kis cuki egyetemista csaj a Corvinus előtt, és a rosszlányokon hirdetné magát egy 40-50 éves 6 gyerekes roma prosti, sejtheted melyiket választanám.

Tehát itt megbukott minden elmélet. Igenis a 30 fölötti nők már piáért, kajáért, cigiért dugnak.

2020. nov. 16. 19:09
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

" Igenis a 30 fölötti nők már piáért, kajáért, cigiért dugnak."

Hát szerencsére nem. XD

2020. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

15. Nem értem szerinted egy 40-50 éves nő miért csak többgyerekes cigány lehet.


Én 26 éves vagyok és én is voltam már gyönyörű 40-es MILF prostinál. Bejönnek az idősebb nők, de a valóságban nem tudtam szerezni még soha. Most is tudnék linkelni a rossz lányokról olyan középkorú nőket, akik iszonyat csinosak, helyesek, bájosak.


Most az, hogy neked nem jönnek be az idősebb nők egy dolog, de nem mindenki ilyen.

2020. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.

Neki van hozzá gyomra. A kuncsaftnak van hozzá pénze. Szabad akarat.

És mégcsak nem is sajnálom tőle.

Kérjen annyit,amennyit hajlandóak érte fizetni.

Ehhez is kell egyfajta beállítottság. A lehetőség meg mindenki előtt ott van.

2020. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!