Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizennégy- tizenhat év év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizennégy- tizenhat év év közötti lányok valójában is könnyen levetkőznek kamera előtt?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam róla hogy webkamera előtt szinte könnyedén ledobnak magukról mindent fiúk vagy pasik kedvéért,arr vagyok kíváncsi hogy valóban így van-e hogy könnyen vagy túlzás az egész csak nagy por verés semmi több.

#lány #korosztály #tizennégy tizenhat éves korosztály
2012. nov. 16. 22:15
 1/8 B25 ***** válasza:
60%

Biztos van pár nem normális fiatal de nem hiszem h mind ilyen lenne.

Azért némelyikben még van önbecsülés.

2012. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, attól függ milyennek lett nevelve a lány. Nyilvánvalóan a normálisabbjai NEM, és a másik fele meg simán bevállal ilyet. Nagyon fontos hogy tudasd a lányoddal hogy ne tegye, mert súlyos következményei lehetnek! Nem tudom, hogy hallottál-e Amanda Toddról. Megmutatta a mellét webkamerába egy ismeretlennek, és emiatt 2 év múlva öngyilkos lett a kislány.
2012. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Én beleestem ebbe a hibába. Le lehet miatta nyugodtan pontozni is...

Tizennégy vagyok..és volt egy fiú aki tetszett nekem, és nem tudom hogy de rávett, hogy a melltartóm levegyem webcam előtt... ő is mutatott magából nagyon sokat.

Barátnője is van. Ezután pár nap után borzalmas lelkiismeretem volt, hogy hogy tehettem ilyet... Hálistennek a fiúnem olyan hogy képet csináljon vagy ilyesmi. Mindenki kovet el hibát, sajnos én is beleestem. De egy jó tanulság volt számomra ez :]

Szóval, lányok ne csináljatok ilyet, mert ha beleestek ebbe ti is nagyon megjárhatjátok. Nekem szerencsém volt.

2012. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
kedves utolsó.... amanda todd is azthitte szerencséje van. aztán egy évre kiderült, hogy nem :D
2012. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No igen, ezt beszéltem a fiúval is. De ő télleg nem olyan hálistennek..
2012. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Majd meglepődsz ha olyan :)
2012. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én például semmi pénzért nem tenném

14/l

2012. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szoktam néha használni a chatroulette-t ahol már nem egy fiú kérte, hogy mutassam meg neki. De én még a leghalványabb késztetést sem éreztem azért, hogy eleget tegyek a kérésének. Komolyan, meg se fordult a fejemben. Ja, és a barátnőimnek is ugyanez a véleménye. Ha egy fiú ilyet kér tőled (akármilyen helyes és kedves, akármilyen régóta ismered NE TEDD MEG SOHA webkamerán keresztül. Igen, gondoljatok csak Amanda Toddra.) Majd ha elég idős vagy hozzá és lefekszel a barátoddal, akkor látni fogja a melleidet. Lehet, hogy prűdnek tartotok, de nekem ez a véleményem. :S 14/L

Enny

2013. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!