Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szokása sok külsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokása sok külsőre nem túl előnyös srácnak az, hogy a nők önbizalmába próbáljon taposni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy minden átlag Jani vagy csúnyább pasi ilyen, nem akarom lejáratni vagy sározni a gyengébb külsejű férfiakat, mert közöttük is találkoztam olyannal, aki nem tesz ilyet és rendes.

DE olyannal helyes, jóképű férfiak között egyetlen eggyel sem találkoztam, aki ekézni próbálta volna a külsőmet. Ők dicsérnek legtöbbször, hogy nagyon szép vagyok, és sokan akartak közülük kapcsolatra is, nemcsak egy menetre, és ennek megfelelően párom is van. Divatban és szépségben jártas meleg srácok is kielemezték többször, hogy milyen különleges, szép arcom van + mennyire jó stílusom. Szóval a csúnya pasik egy részén kívül mindenkitől pozitív visszajelzést kapok, még melegektől is.

De a csúnyábbak közül sok volt, aki azt mondta, hogy csak átlagos vagyok, sose leszek az a hú de dögös, de ő megelégedne velem, mert nem felszínes, meg volt sok olyan is, aki valami konkrét arcvonásom vagy testrészem nyíltan leszólta először finoman, majd visszautasítás esetén akár ocsmány stílusban, és hozzá előrevetített olyanokat, hogy majd megd.ugnak majd otthagynak a nála jobb kinézetűek, nézzek szembe azzal, hogy nem vagyok elég szép ahhoz, hogy ilyen nagy pofával válogassak.


Nem fáj már nekem, hogy így gondolkodnak rólam, mert azoktól pozitív visszajelzést kapok, akiknek érdekel a véleménye, és párom is van. Csak a miértekre vagyok kíváncsi. Miért hiszik azt, hogy így az a nő le fog velük állni? Arra gyúrnak, hogy hátha elhiszi, amit mondanak, és akkor még annak is örül, hogy ennek ellenére ők összejönnének vele?

Egyébként több barátnőm is tapasztalta már ezt, meg olyan módon is tapasztaltam én is, hogy örök szingli férfi ismerősöm lefitymálta valamelyik barátnőmet, hogy nem olyan szép, miközben arra kért, hogy segítsek vele ismerkedni. Közben meg tudom, hogy sokkal jobb pasik udvaroltak neki, és nagyon határozottan úgy ítéltem meg, hogy NAGYON nem egy ligában játszanak az őt fikázó sráccal.



2020. nov. 17. 13:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Talán a 3. ilyesmi kérdésem, és régóta itt vagyok. Gondolom, hátha kapok választ.

És nem "pörgök". Kiírtam egy kérdést normális stílusban. :)

2020. nov. 17. 14:48
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja, és ha stabilan napi szinten nyomják a baromságot egyesek, akkor persze, hogy lesz akár több olyan kérdés is, amiben kicsit próbára teszik az álláspontjukat.
2020. nov. 17. 14:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el Aesopus meséjét a rókáról,meg a szőlőről.Dióhéjban:A róka nem érte el a szőlőt,ezért blamálni kezdte,hogy milyen savanyú,ő különben is utálja,és nem is kell neki,stb.
2020. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert irigy, önző, ha neki nem lehet jó; de ő nem tud olyan szép lenni, akkor megkísérli lehúzni a másikat is ugyanarra a rossz lelkiállapotra; így már nem zavarja, hogy "nem ér föl hozzá" lelki boldogságban pillanatnyilag. Kicsike az önértékelése, és ha ő nem tud szép lenni; tehát pl őt magát zavarja , hogy nem szép, akkor legalább a másik is érezze magát olyan rosszul, mint ő , és akkor már nem is zavarja,el is törpül mellette ez, hogy szebb nála. Szal ha ő nem tud ugynaolyan boldog, elégedett lelkiállapotba kerülni, ahol a másik van, és ez csípi a szemét, akkor legalább megpróbálja a másikat is lehúzni, hogy ő se legyen elégedett.
2020. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!