Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sokakat, ha a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sokakat, ha a nem tökéletes, nem kifejezetten előnyös külsejű nők is elfogadják magukat?

Figyelt kérdés

Rengeteg az olyan romboló hozzászólás az oldalon, mint a "még az ocsmány kövér nők is válogatnak", "azt hiszik, hogy ők is valakik" és hasonlók.


Ráment az egész kamasz-, illetve a fél fiatalkorom a megfelelési kényszerre. Mindig "majd költök magamra, veszek normális ruhákat, ha lefogytam", "majd akkor elkezdek csinosan öltözni, ha megcsináltattam a fogaim (sajnos két egyforma hosszúságú, alakú fogam nincs a felső fogsoromban, így nőttek), hát nem. A napokban elhatároztam, hogy most akarok élni, nem negyven évesen. Szóval életemben először be tudtam menni gyomorgörcs nélkül egy ruhaboltba, és el mertem sétálni a melltartókkal a próbafülkéig anélkül, hogy szégyelltem meg dugdostam volna, hogy nagyobb kosárméret kell.

Viszont a bántó hozzászólások még mindig tudnak fájni. Ha az életben, hála az égnek, senki nem is jön oda megmondani a véleményét (van jobb dolguk), interneten azért mindenkinek nagyobb a szája, bele se gondolnak, micsoda sérüléseket tudnak okozni...


2017. nov. 2. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

na gratulálok megtetted az első lépést, a sok idiótával ne foglalkozz! legyél boldog, érezd magad boldognak! ha te szexinek érzed magadat, attól még lehet sokan nem fognak, de ha te nem érzed magad szexinek, akkor még azok sem akik amúgy a kisugárzásod miatt annak tartana! szóval érezd jól magad, élvezd az életet és próbáld meg ignorálni azokat akik gúnyolódnak!

azért tudod remélem, hogy ez egy elég nagy előre lépés! csak így tovább :)

2017. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

engem csak az a része zavar ennek a nagy ön elfogadásnak,amikor rendkívüli túlsúllyal felvesznek feszülős rikító színű ruhákat amihez tényleg topp nőnek kellene lenni.

főleg nyáron rendkívüli módon visszataszító egy ennyire közszemlére tett egészségtelen beteg test.

2017. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez csak a többi nőhöz képest eshet rosszul. Ha férfi lennél, már hozzászoktál volna, hogy többet szidnak, mint dicsérnek.
2017. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszik, hogy valaki a tökéletest hajszolja, arra gyúr (tegye), de úgy véli, ez mindenkinek kötelező dolga lenne. Ehhez vajon mennyire arrogánsnak kell lenni? Amikor meg megkérdezed, hogy miért zavarja, ha valakinek, egy vadidegennek mondjuk, ez nem annyira fontos, akkor azzal jön, hogy aggódik az egészségéért. Na persze.
2017. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért van az, hogy a "nem tökéletes, nem kifejezetten előnyös külsejű" nőkkel foglalkozol és nem az azonosan meghatározható emberekkel? A "nem tökéletes, nem kifejezetten előnyös külsejű" férfiak nem számítanak?
2017. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél el annakidején pszichológushoz? Rád fért volna.

Foglalkozz önismerettel és önszeretettel.


Soha ne a másikhoz hasonlítsd magad, csakis saját magadhoz.


Egyébként nincs tökéletes ember!!!!


Az a baj, amivel egyet értek az egyik hozzászólóval, a nagyon túlsúlyos személyek ahelyett hogy takargatnák hibáikat, még ki is emelik azt. Nem veszik tudomásul, hogy ami egy vékony csajon jól áll, az rajta így nevetségesen fest.

Mindennek van határa.

2017. nov. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még sok férfi van úgy, hogy a nőnek az az egyetlen értéke, ha szép. Ha már csúnya vagy urambocsá' kövér, akkor már értéktelen. Lehet akármilyen intelligens, okos, kedves... az nem számít, a nő nem is lehet olyan, legyen szép és fiatal, hogy értékeljék. Innen jön az, hogy "fú, apám, nem szégyelli magát a kövér nő, hogy válogat???"... én is megkaptam már, hogy kövérként örülhetek annak, ha egy szakadt büdös koszos fogatlan csöves egyszer rámfanyalodna, és meg akarna dugni. Azért eléggé el vannak tájolva az emberek. Igen, "válogatok" kövérként is (most éppen fogyóban, de egészségügyi okok miatt, esztétikailag nem volt sosem bajom a kövér testemmel)... más kérdés, hogy nyilván annyi választási lehetőségem nincs, mint az aktuális médiaideál testalkatú nőnek, de nem jöttem volna össze akárkivel.

Szerencsére én viszonylag hamar "feltápászkodtam" abból, amit főleg a szüleimtől meg kisebb részt a környezetemből kaptam, ami kb. abból állt, hogy értéktelen vagyok, amiért nem áll jól nekem az aktuális cérnavékony csajokra tervezett felső... de most már ezen a téren nincsenek félelmeim, merek öltözködni, és nemcsak zsákruhákat hordok - persze a jóízlés határain belül. És most már ha látok egy ilyen kommentet, el tudom intézni azzal magamban, hogy "jó, megint egy hülye. Nem adok a véleményére".

2017. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!