Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, szakítasz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, szakítasz a barátnőddel, akit interneten ismertél meg. Majd több mint egy év múlva újra megismerkedsz valakivel. És kiderül, hogy az exed az. Mit tennél?

Figyelt kérdés

Szándékosan írtam rá. Facebookon letiltott anno. Ugyanarra az oldalra tért vissza, ahol velem ismerkedett meg. Elkezdtünk beszélgetni, majd órákig csevegtünk. Az életkoromban hazudtam, a nevemben és a lakhelyemben, hogy ne legyek gyanús.


Szerintem 3 nap beszélgetés után már sejti, hogy én vagyok az, mert ismer, tudja hogyan fogalmazok, stb... De nem mondott egyelőre konkrétumot. Az is lehet, hogy tényleg nem tudja kivel beszélget.

Mindenesetre keres, és órákig dumálgatunk, hülyéskedünk.


Mi lesz ebből?


2020. nov. 18. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
😀 miért írtál rá? És miért lett vége?
2020. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Kezeltetném magam, mert ha ilyeneket csinálnék nme lennék normális.
2020. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Első, kíváncsi voltam, mi van vele.

Azért lett vége, mert meggondolta magát velem kapcsolatban. (Nem tudom miért.)

2020. nov. 18. 08:58
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Tehát újra bizalmat szavazol neki és kipróbálod, hogy most újra meggondolja-e magát?

Minek???

2020. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Tudatosan szivatod magad. Jó ötlet...
2020. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Engem dobna valaki többet nem foglalkoznék vele, nemhogy álnéven tepernék újra. 🤦‍♀️
2020. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ebben mi a teperés? :D Csak beszélgetünk. Ennyi.
2020. nov. 18. 09:03
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Ez a teperés. Új regisztráció, új profil, írsz és órákat dumálsz vele.

Szerinted ez mi? Nem csak beszélgetés, mert akkor vállalnád az arcodat.

És ha nem reménykednél, ez a kérdés se állna itt.


Nőként mondom, akinek A néven nem kellesz, annak B néven se fogsz, de szánalmat éreznék az iránt, aki még ilyennel is próbálkozik, mert nem tudja elfogadni az egyértelmű nemet.

2020. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem regisztráltam újra. Csak beléptem egy teljesen másik profilba, amit már legalább 3 éve létrehoztam, mert tudtam, hogy egyszer szükségem lesz rá.
2020. nov. 18. 09:10
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Jah, te hát eredendően hlye vagy. Bocs, akkor nem tepersz, csak létezel, értem.
2020. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!