Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha beleszeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha beleszeretnétek a szexpartneretekbe?

Figyelt kérdés

KB 6 hónapja kezdtük el. Egyéb okokból (nincs párunk) csak szex alapon. Meg néha beszélgetünk is, 2x voltunk vacsorázni meg pár alkalommal hétvégére elmentunk .. Nem volt leszögezve, hogy csak szex de azért úgy ahogy érezhető volt, főleg rajta.

Igen én vagyok a nő. Ez van, mi nők hamar leszünk (tisztelet a kivételnek) szerelmesek stb.

Mondjam el neki? Vagy attól a férfiak megijdenek? Vagy annyit mondjak neki h részemről vannak érzelmek? Aki volt ilyen helyzetben, elmondta?

Nem érzem h ő így érezné,mint én. De azt igen, hogy közelebb kerültem hozzá az utóbbi időben. 25N 34F


2020. nov. 18. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jartam, csak nálunk cifrább a dolog annyival, hogy az elején ő szeretett belém, akkor én még nem annyira, ő komoly kapcsolatot akart, én még nem. Aztán nála elmúlt, azt mondta, én pedig akkor kezdtem egyre jobban beleszeretni.. Elég rossz, nem nagyon hozom fel a témát, mert félek hogy szánalmas leszek csak.. Én vagyok a nő. Sokat veszekedtünk, szerintem emiatt ábrándult ki, most erre figyelek, és egyre jobb a "kapcsolatunk", most reménykedek, hátha újra fellángol.. Elég rossz ez a szitu, de ha ő nem hozza fel a témát, akkor nekem felesleges, mert ha egy férfi szeret egy nőt, akkor az látszik is rajta, és mondani is fogja. Legalábbis én így gondolom.
2020. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Épp ez az, h szerintem már mondta vagy látnám rajta. Te elmondanád a helyemben?


Egyébként sajnalom a helyzeted, de sztem nagyon jól kezeled. :) kitartás

2020. nov. 18. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, én szerintem nem mondanám el, mert utána nekem nem lenne jó érzés az, hogy én tettem meg ezt a lépést, és nem ő. Ha esetleg komolyabb dolog alakul ki köztetek, akkor nem fogod tudni, hogy csak beadta-e a derekát, mert nincs épp jobb, vagy valóban szeret és veled akar lenni. De ez csak az én félelmem, lehet, hogy hülyeség, szóval te döntsd el.
2020. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha látnám rajta, hogy neki semleges vagyok, én nem mondanám el, sőt inkább próbálnák eltávolodni tőle. Ha nem vagy közömbös neki, akkor keresni fog, de ha elmondod és ő nem viszonozza az érzéseid akkor sérülni fogsz nagyon.
2020. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És köszi, kitartok egyelőre, de nem olyan könnyű, mint ahogy az írásomból tűnik :) össze fogok kicsit omlani, ha esetleg vége lesz amiatt, mert mondjuk talál olyat, akibe beleszeret.. :(
2020. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1es 3mas és 5ös vagyok, 4es válaszára annyit reagálnék, hogy én milliószor próbáltam eltávolodni tőle, de mindig újra jött.. Valami érzés még biztos van benne, de már nem olyan erős, és mégse enged eltávolodni, keres folyamatosan. Ez sajnos még nem jelenti azt, hogy szeret.
2020. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam tavolodni 1x akkor keresett, nem tágított
2020. nov. 18. 20:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2020. nov. 18. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Én hallgatnek és idővel kiszallnek. Ezt lehet, hogy évekkel korábban másképp gondoltam volna, de az a tapasztalatom, hogy egy oszonte vallomás nem forgatja fel a világot, csak elszall a szélbe és még te éreznéd magadat megalazva. Ne csinálj magadból bolondot. A való életben sajnos nincs nagy egymásra találás.
2020. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem is gondolom úgy h van nagy egymásra tálalás sőt, már a kapcsolatokban sem hiszem úgy mint 1-2 évvel ezelőtt

Őszintén szólva nem is szeretnék tőle kapcsolatot.. Inkább csak több időt vele tölteni.

2020. nov. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!