Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek akkor, ha közölné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek akkor, ha közölné a szexpartneretek, hogy belétek szeretett?

Figyelt kérdés
És ti meg nem, vagyis nem vagytok benne 100%-ig biztosnak. Mit tennétek?
2020. aug. 22. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Őt ki.
2020. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint megmondtam, hogy érzéseim vannak iránta, megbeszéltük, hogy vége a kapcsolatnak, és nem keresett többet. Akkor persze nagyon szarul esett, de utólag belátom, hogy ennél korrektebb nem is lehetett volna. Szóvan én becsülöm, hogy nem szédített egy talánnal még pár szexért cserébe.
2020. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*nem vagytok benne 100%-ig biztosnak


Megijednék a felelősségtől-de kifelé nem mutatnám. Ha nem magamba rendezném le, és az eredménytől függene, hogy jobbra vagy balra megyek. Felvállalom teljes valómmal az illetőt vagy elköszönök.Amiből a partner semmit az égegyadta világon nem vesz észre-hogy mi zajlik bennem.

2020. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3+ Ne felejtsd kedves kérdező egy partner megszerezni könnyű, ahhoz nem kell se ész, se semmi, megtartani, na az a művészet egy kapcsolatnál. Nem erőszakkal, hanem hogy az az adott személy minden külső trükközéstől, ráhatástól mentesen maradni akarjon veled és ne vágyjon el.
2020. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Inkább ne mondja meg,nem szeretném elveszíteni.
2020. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez kölcsönös, akkor természetesen örülnék neki. Ha nem az, akkor idővel leépíteném.
2020. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha én nem szerettem bele, de ő tudja kezelni magában, akkor semmit. Ha én is beleszerettem, akkor örülnék. Ez akkor, ha függetlenek vagyunk.

Viszont ha kapcsolatban vagyunk, akkor teljesen más a helyzet. Akkor ha én is beleszerettem, akkor jobb ha nem mondja meg, hogy ne veszítsem el. Mert nem lenne szabad szabadjára engedni az érzéseket. Ha én nem szerettem bele, akkor nem tudom...Vagy ahogy előző esetben, semmit ha tudja kezelni, de lehet szakítanék.

2020. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Eleinte jól esett, mert volt részem teljesen érzelemmentes szexben és utáltam magam tárgynak érezni. Egy idő után viszont zavarni kezdett, mert én nem tudtam szerelmes lenni belé és ő ezt érezte és szenvedett tőle.

Annyira függeni kezdett tőlem, amikor én is azt éreztem, hogy ezt a felelősséget nem akarom a nyakamba venni, ráadásul egyre jobban igényt tartott a szabadidőmre is. Ez egy darabig oké, amíg csak annyi, hogy megalapozzuk a hangulatot a bensőséges szexhez, de amikor olyan helyzetekbe hozott, hogy egyre több ismerősébe botlottunk bele és mindenkinek bemutatott, kezdtem magam kényelmetlenül érezni, tudtam hogy ha így megy tovább, az én ismerőseim közt is híre megy, hogy együtt vagyunk.

Nem vezettem őt félre, már az elején megmondtam neki, hogy csak szexet akarok, mert mást szeretek, de nem akarta tudomásul venni.

Kénytelen voltam vele szakítani, mert ha egy nap nem írtam neki helyzetjelentést, számon voltam kérve és belevitte a rossz hangulatot a szexbe is.

Én vagyok a nő a sztoriban.

2020. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle??
2020. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!