Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fred és George Weasley a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fred és George Weasley a valóságban népszerűek lennének a nőknél, vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 21:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem átlagosak lennének, igazából a legtöbb Harry Potter karakter a valóságban nem úgy működne ahogy a könyvekben/filmben.
2020. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Nekem Cedric mellett belsőre és külsőre is ők jöttek be a legjobban, szóval az én szememben azok lennének.

Fikciós művekben persze mindenki sokkal jobbnak van beállítva, mint a valóságban lenne.

22/L

2020. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen, legalábbis lenne sikerélményük. Valszeg nem minden csaj cuppanna rájuk, de magabiztosak, van humoruk, nem unalmas mellettük az élet, nem szobanövények, nem is néznek ki rosszul. A vörös haj meg van, akiknek a körében ciki, de csomó nőnek bejön, mert kuriózum.
2020. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

A legsikeresebb a fiatal - és még nem eltorzult külsejű Tom Denem lenne. Jóképű és pszichopata. A nyerő párosítás, igaz Ted Bundy?



Amúgy Fred és George elvileg a csapattársaikkal voltak "jóban" ilyen téren (Angelina és Alicia) - mi több kellene nekik?


Percy viszont az életben nem jönne össze senkivel, mivel mindenki utálna egy ilyen embert és valami megkeseredett ellenőr lenne belőle, aki az üstfenekek vastagságát ellenőrzi és rója ki a hatalmas bírságokat.

2020. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem meg a való világban Fred és George lenne kiközösítva, mint az osztály bohócai, akik miatt nem lehet órát tartani és boldog boldogtalant megaláznak. Nekem nem jön be a provokátor/rendbontó típus, ellehetetlenítik az ember életét és gyakran nem törődnek másokkal.. Ha nem ikrek lettek volna, semmi különleges nem lett volna bennük. Nekem Wood jött be, ő egy kedvelhető karakter, Percyt is megértettem, ki akart tűnni és úgy érezte 1 baba, 1 mamlasz(bocs Ron) és 2 rendbontó tesóval neki kell "felnőttnek" lennie, és a nagyobb tesói példáját követni, csak kicsit túltolta, de nehéz lehet úgy, ha felülről ekkora nyomás jön, meg aztán nem sok védelmet kapott a szüleitől, milyen szülők azok, akik két gyereküknek hagyják, hogy megalázzák a többit?!


Egyedül Cedric lenne menő, talán Wood, de szerintem a regényben is jól megmutatják, hogy ők nem iskola, hanem Griffendél szinten menők(inkább ismertek), minden háznak meglehetett a maga népszerűbb "csapata", csak abba nem nyertünk bepillantást.


Tom biztos az lenne, de rengetegen utálnák is. Van az a rész, akik szerint menő, ha imádnak a tanárok, másoknak meg leesik a nyalizás, de a tudást(ami neki volt) azt szerintem suliszinten elismerték. Percy inkább szorgalmas volt, mint okos, Hermione meg mindkettő.


Biztos nem lenne menő az, aki random megszivat valakit, hogy a többi röhögjön(Jameséket sem bírta Lily, mondjuk az elején)


Én még Lupinnal szimpatizáltam nagyon valamiért, Sirius egy sggfej volt.

2020. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,elég csúnyák.
2020. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nekem ők jöttek be a legjobban. Nem csak viccesek, hanem kreatívak és bátrak is.
2020. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy egy jó duma többet ér a kinézetnél. Simán lebeszélnék a bugyit a lányokról, amiatt nem kell félni, hogy szűzen halnának meg. Ettől függetlenül persze lennének lányok, akiknek nem kellenének, de hát ez így van, mindenkinek ők se felelhetnek meg. Én barátnak el tudnám őket képzelni, mert szórakoztatóak, de így 24 évesen azt mondom párkapcsolatra komolytalanok lennének. Legalábbis az alapján, amit a könyvekből megtudhattunk róluk, mert igazából a romantikus, felelősségteljes énjüket nem mutattál be, tehát nem tudhatjuk milyenek a magánéletben. Viszont azt is hozzá kell tenni, hogy a könyvben 17-18 évesek voltak max, az meg az a kor amikor dúlnak a hormonok és minden fiú tök hülye. Azt nem tudjuk meg milyenek 5-10 év múlva, mikor családról, gyerekekről kell gondoskodniuk. De ha azt nézzük, a mostani humoristák is a színpadon poénkodnak, de mindegyik családapa, feleséggel, gyerekkel, szóval valahogy így tudom elképzelni őket is.

Az biztos, hogy Tom Denem is népszerű lenne, a könyvben kifejezetten jó képűnek írták le, de nem az a tábor rajongana érte, mint akik Fredért és Georgeért. Sajnos a pszichopatáknak is sokszor akad párjuk, de azok is olyan betegek mint Bellatrix, egy normális nőnek nem kellene.

Mikor tini voltam, és a könyveket olvastam nekem Malfoy volt a "szerelmem", viszont most már , ha csak 90 fokban nem változna meg, nem kellene. Most inkább olyanok jöhetnének szóba, mint Sirius, de ő például iskolás korába nem kellett volna, mert akkor tök bunkó volt. Így felnőttként, hogy megjárta az Azkabant, azt mondom megváltozott, és már nem az érdekli, hogy a másikat megalázza. Viszont vele meg nem lehetne normális életünk soha, hisz neki bújdosnia kéne. Nem tudnánk elmenni mondjuk egy karácsonyi vásárba, vagy a gyerek előadását megnézni az iskolában, mert őt körözik. Nem tudom meddig lehetne bírni egy ilyen kapcsolatot. De ha nem úgy történnek a dolgok ahogy, tegyük fel nincs Voldemort, őt nem zárják Azkabanba, stb, akkor őt el tudnám képzelni férjnek.

Köszi aki végigolvasta, kicsit elkalandoztam.. :D


L/24

2020. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%

5.


Cedric nekem mindig "Boka János Harry Potteres változata" lesz. Ugyanaz a "tökéletes jellem", ami amúgy szerintem bár példás, de a valóságban ilyen emberek nincsenek. (Mézga Aladár ilyen még, csak ő nem ilyen "hős", hanem csak simán mindenhez IS ért)


Wood emlékeztet egy régi általános iskolás osztálytársamra aki pontosan ilyen komolyan vette a focit (ráadásul "őrző" (kapus) volt ő is. Belőle focista is lett, igaz nem országosan ismert, hanem csak valami kisebb csapatnál, de élvezi a dolgot, mint az osztálytalin kiderült.


Fred és George viszont tényleg az a kategória amit írsz, sokszor kerültek a kicsapás környékére és valószínűleg nem voltak annyira közkedveltek a sokszor vaskos tréfáik miatt. Mert a végére ugyan ezeket az "iskola szolgálatába" állították, de korábban "viccből" beszórták az osztálytársuk pizsamáját "Dagadox" porral meg ténylegesen szétszívatták Percy-t is. De még így is mérföldekkel jobbak, mint Harry apja és Sirius akik nem csak "poénkodtak", hanem rögtön átkokat robbantottak mások arcába, csak mert ők a "menő arcok".



Ha tippelnem kellene kicsit komolyabban, azt mondanám a következő karakterek jönnének be a nőknek: Cedric, Bill, Tom Denem, Lupin, Hagrid (ha nem lenne félóriás simán lehetett volna kapcsolata sokakkal, mert eléggé kedvelték, lásd negyedik részben amikor felakart mondani, Dumbledore említi, hogy rengeteg ezt ellenző levél érkezett azoktól akik ténylegesen ismerték) és talán még Arthur fiatalabb korában (tipikus egyszerű ember, de családcentrikus, így azoknak a nőknek előnyös akik szintén ilyenek)


Női karakterből kár, hogy kevesebb van, de nekem mégiscsak Luna marad a kedvencem (a könyvben és nem a filmben, a kettő nagyon nem ugyanaz, onnan szinte kimaradt Luna összes mélyebb gondolata, eléggé leegyszerűsítették, hasonlóan a többi szereplőhöz, Ron sínylette ezt meg még nagyon, eléggé comic relief lett belőle a filmben)

2020. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%

#9 "Fred és George viszont tényleg az a kategória amit írsz, sokszor kerültek a kicsapás környékére és valószínűleg nem voltak annyira közkedveltek a sokszor vaskos tréfáik miatt. Mert a végére ugyan ezeket az "iskola szolgálatába" állították, de korábban "viccből" beszórták az osztálytársuk pizsamáját "Dagadox" porral meg ténylegesen szétszívatták Percy-t is. De még így is mérföldekkel jobbak, mint Harry apja és Sirius akik nem csak "poénkodtak", hanem rögtön átkokat robbantottak mások arcába, csak mert ők a "menő arcok"."


Én ezzel nem értek egyet. Max a tanárok nem kedvelték őket, meg egy két olyan karótnyelt diák, mint Hermione. A többiek nevettek a szívatásaikon, főleg ha az órából ment az idő miattuk. Az olyanokat nem kedvelték, mint Malfoy, aki megalázott, bántott, lenézett másokat, vagy ahogy említetted, James és Sirius, akik nyilvánosan aláztak meg mást. Ilyet Fred és Geogre mikor tettek volna, mint amit ők tettek Pitonnal?

2020. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!