Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Szeretői viszonyban voltam egy férfivel. Mindkettőnknek komoly párkapcsolata volt eközben. Én nem bírtam tovább és otthon kitálaltam. Természetesen szakítás lett. Viszont ez a férfi mai napig titkolja a barátnője előtt. Sosincs rám ideje, mikor találkozunk is az asszonnyal beszél telefonon, mert jelentkeznie kell. Gyanakszik a párja. Legutóbbi alkalomnál is majdnem felálltam és hazamentem. Az az egy tartott eddig mellette, hogy borzasztóan megszerettem és több lett mint egy szexpartner. Ő is igérgette, hogy majd együtt leszünk, szerelmes belém , stb. Most meg, hogy eltávolodtam tőle folyamatosan keres, rám ír, felhív. Próbálkozik. Úgy gondoltam mostmár sokadjára csak megérti ha megírom neki, hogy nagyon szeretem. Hagyjuk abba ezeket a dolgokat mert nekem ez borzasztóan fáj. Vagy szakítson, és rendezze le a dolgait. Aztán idővel keressen, vagy hagyjon békén örökre. Erre annyit reagált, hogy na de ő szeret engem. Ne csináljam ezt. Úgy gondolom sosem fog megváltozni, úgyhogy letiltottam a számát is , minden kontaktot megszüntetek vele. Nagyon fáj most. Jól döntöttem?


N


2020. nov. 22. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól döntöttél.
2020. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Annak a férfinek nagyon kényelmes lehet, hogy két nő verseng érte... Valószínűleg nem tud, de nem is akar dönteni. Ha nem is tudatosan, tudatalatt biztos legyezgeti az egóját az: "milyen jó pasi vagyok, két nő is odavan értem".
2020. nov. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!