Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen tettem, hogy szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy szakítottam vele? Nem szerettem.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Jártam egy 3 évvel fiatalabb lánnyal kb 2 hétig, aztán én mondtam, hogy hagyjuk, mert nem éreztem iránta semmit. Ő táplált irántam érzéseket, és szerintem oda is adta volna magát néhány hónap múlva, de ez már nem derül ki. Ez fél éve volt, azóta nincs is senkim. Mikor néha látom, arra gondolok, mekkora hülye vagyok, hogy dobtam, mert nagyon jó alakja van. Máskor meg arra, hogy milyen rossz volt, amikor ott ültünk és nem volt kedvem vele lenni. (amúgy belsőre nem jött be, meg az arca se volt az esetem )

Mondjátok, hogy jól döntöttem! (vagy oltsatok, le ha szerintetek balfsz voltam)



2012. ápr. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél. Ha nincsenek érzelmek nincs is miről beszélni
2012. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saffet válasza:
100%
Abszolut egyetértek, nagyon jól döntöttél! Elmondhatod magadról, hogy nem vagy egy suttyó aki nem törődik mások érzéseivel. :)
2012. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én nőként azt mondom, h jól tetted. Mert valószín, h nem lett volna ez hosszú távú kapcs. a testiség az egy dolog, de hosszú távon nem csak ez számít. Lehet, h ha vele maradtál volna, pár hónap múlva amúgy is otthagytad volna, mert egy lány tényleg megtetszett volna, és inkább vele jössz össze. Szerintem az írásodban ami fontos, hogy a belső tulajdonságai annyira neked nem jöttek be, ami azért lényeges egy komoly kapcsolat szempontjából. Ne gyötörd magad ezen.
2012. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél
2012. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó, köszi :)

majd beszélek kicsi énnel..

2012. ápr. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!